TELEFONDAN AKILLI TAHTAYA ANLIK GÖRÜNTÜ VEYA SES AKTARMA

Kodla Büyü
Valla zaten wifi şifresini sağır sultan duydu hocam. Ben şahsen kablo bağlantıyı çıkarıp tahtayı wifi ile bağlayacağım ağa. Daha sonra bu uygulamayı kurup arkadaşlara tanıtacağım. Bu konuda arkadaşlardan çok talep var, o yüzden onları bir şekilde dizginlemem lazım. :) Ayrıca programı çok incelemedim ama ekstraları da var, mesela mouse olarak da kullanılabiliyor, bilgisayarı kumanda etmek amacıyla.
bizim öğrenciler henüz bilmiyor hocam, çok karıştırmak istemiyorum onları wifi ye, ama öğretmenlerden talep geldiyse haklısınız tabi, bizde henüz yok ama ben deneyip öğrenmek istiyorum, teşekkür ederim :)

Bilgisayar Dell 15 7000 Gaming
Telefon: LG G4
Miracast ile telefon ekranını pc ye alabiliyorum, telefon hiçbir ağa bağlı değil, wifi direct ile bağlantı sağlanıyor.
O iş telefondan telefona değişiyor hocam. Benim telefonum da wifi bağlantısız ekran aktarımını açmıyor.

Hocam bu uygulamayı kullanıyoruz. Memnunuz da. Bugün iphone'u olan bir arkadaş da PC remote kurmamı istedi telefonuna. Appstore dan indirip kurdum. Ama projector (telefon ekranını yansıtma) diye bir seçenek falan yok. Biz mi bulamadık yoksa iPhone uygulaması kısıtlı mi?

bu telefon ekranını tahtaya yansıtma alışkanlığı nereden çıktı yaw birçok öğretmende nerdeyse yapmasa bir yanı eksik kalacakmış yada sosyeteden geri kalacakmış gibi hissediyorlar kendilerini. Ayrıca sorsan masada mangalda kül bırakmayan vatansever insanlar derslere zamanında girmez nöbetlerini adam gibi tutmaz verilen ek görevlerin hepsini istisnasız savsaklarlar.

Windows 8 icin nasil ayarlama yapılır

Elimin altında, win8 tahta olmadığı için deneyemedim ama muhtemelen, bağlantı özelliklerindeki ayarlarda vardır.
NOT: Ağda aynı isimde başka tahta olmamasına dikkat ediniz. Elektronik tahtanın adını değiştirip denemek lazım.

Windows 10 da saatin yanında bildirim merkezinde bulunan "Bağlan" özelliği ile çok rahat bağlanıyor. İnternet gerekmiyor. Telefonda ve ET de wifi açık olmalı sadece.

Androidde herhangi bir programa ihtiyaç duymadan görüntü aktarabiliyoruz tahtaya. Peki ipad de durum nasıl, bir program indirmeden de aktaramiyor muyuz?

Android cihaz smartview ile bağlanabiliyor fakat İpad için durum nedir? bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

Geri