Telefon tavsiyesi. Yardımcı olur musunuz ?

Kodla Büyü

gül1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar
Bana max .2500 tl özellikle kamerası ve hafızası iyi olan kullanıp memnun kaldığınız bir telefon önerir misiniz ?
Şimdiden tesekkür ederim.

Mi note 3. Bir buçuk yıl olmakoüzere. Kamera gündüz gayet iyi, karanlıkta biraz sıkıntı olabiliyor. Hafıza olarak 64 GB ve 128gb versiyonlari var. Şu an için güncelleme biraz gecte olsa alıyor. Hemen hemen tek sorunu bazen ahize den az ses gelmesi.

Xioami huawei alın hocam. Fiyat performans ürünleri. Herbirinin farklı artıları var

460$ a kayıtlı ama garantisiz Mi 9 satılıyor internette. 6 gb - 64 gb versiyonu. Güzel fırsat...

Redmi Note 7 alabilirsiniz. Ben samsung a30 aldım kalitesizlik hissi veriyor. Note 7 f/p ürünü. 1700 tl bamdında. 2 yıl garantili.

bence telefona fazla para vermemek lazım, en fazla 3-4 yıl kullanılabilir gözüyle bakıyorum, sanki ürünlerin malzemesini vb. bu şekilde yapmışlar gibi geliyor.
Bu sürelerden sonra gerek güncellemeler yüklenmesiyle gerek donanımdan kaynaklı sıkıntılar yaşanıyor ve yeni telefon almak durumunda kalınıyor.

Bir de bu olayda son teknoloji diye bişeyde yok, sürekli yeni özellikler, kapasite hız , bellek, kamera kalitesi artan ürünler , yeni renkler-tasarımlı modeller geliyor.

Bana göre 1200-1300-1400-1500 tl harcanmalı gerisine gerek yok diye düşünüyorum.Kişisel kullanıma göre durum değişir.
Ben Xaomi redmi note 4 kullanıyorum, 1,5 yıldır bir sıkıntı yok, arkadaşımda internetten xaomi redmi 5 ti galiba 6 inc olandan almıştı , aynı dönemde, bir sıkıntı yaşamadık.
8 çekirdekli , 3 gb bellek, 32 gb hafıza ,4000 mA bataryası vardı
Şimdi alınacak tel en azından 4 gb bellek, 64 gb hafıza olması gerekir.

Eşime Samsung A50 aldık 2400'e ve çok memnun kaldık hocam. Hafıza 64gb, ram 6gb, kamera 25mp gayet tatmin edici.

Ben geçen ay Xiaomi RedMi Note9S aldım, araştırdım karşılaştırdım ve kamera işlemci ram olarak başarılı buldum. En uygun fiyat kendi sitesinden yetkili firma garantisinde, size de tavsiye ederim. Hatta Epey.com dan diğer modellerle karşılaştırın.
https://www.mi.com/tr/redmi-note-9s/

Poco X3 Pro (256 GB / 8 GB kullanan var mi? Ozelliklerine gore fiyati sanki çok iyi gibi geldi bana

Telefon alimlarinda kredi kartina taksit yapilmiyor. Yapilan taksite vade farki ekleniyor
kredi kartına taksit olmadığını biliyorum ama bi an acaba dedim...vade farkı olmadan 10 falan bölebilsek iyiydi.. artık tek çekim-peşin bir telefon alma şansımız bile kalmadı ne yazık ki; orta segment telefonlar 5-6 bin civarına gelmiş.

kredi kartına taksit olmadığını biliyorum ama bi an acaba dedim...vade farkı olmadan 10 falan bölebilsek iyiydi.. artık tek çekim-peşin bir telefon alma şansımız bile kalmadı ne yazık ki; orta segment telefonlar 5-6 bin civarına gelmiş.
Dogrudur hocam. Şuan 5 yillik xiaomi 5s kullaniyorum. telefonum bozulmasa ve iş gördüğü surece degistirmem. Maalesef baya agirlasti ve yeni telefon alayim dedim. Fiyatlara baktim uçmuş. Taksit yapayim dedim baktim taksit olayida kalkmış. Şuan beklemedeyim.

Dogrudur hocam. Şuan 5 yillik xiaomi 5s kullaniyorum. telefonum bozulmasa ve iş gördüğü surece degistirmem. Maalesef baya agirlasti ve yeni telefon alayim dedim. Fiyatlara baktim uçmuş. Taksit yapayim dedim baktim taksit olayida kalkmış. Şuan beklemedeyim.

Valla bende de yaklaşık 3 yıldır Xiaomi mi 6 var, 2 defa ekranını değiştirdim, performans olarak memnunum ama yine ekran çatladı, 3. ye değiştireceğim sanırım , yoksa aynı ayarda bir telefon en az 5-6 bin olmuş...

Merhaba arkadaşlar. 2016'da aldığım j7 prime telefonum dün itibariyle öldü :) piyasada birçok marka ve model var. en fazla 4000 TL ye kadar hangi telefonu almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Geri