telefon tavsiye ( iki üründen hangisi )

Kodla Büyü
Meraba lenovo s650 kullanıyorum buyincoinsten almıştım bu modelin özellikleriyle aynı sanırım kelefon idare eder kamerası çok iyi değil diğer özelliklerinde sıkıntı yok avantajı rom bulması kolay olacaktır venüse rom bulamazsın muhtemelen venüs bi arkadaşta vardı biraz kurcaladım cihaz fena değil biraz fazla kalın gibi geldi bana birde romu çok stabil değil sanki bi kaç şeyde hata verdi görüntülü araması yok önden görünüşü benim telefondan daha iyi ama kalın kamerasına bakmadım işlemcisi qualcom gerçek markası ne acaba lenovo daha iyi gibi mtk

Siparişi verdim vestel venus 5 v aldım. kullanınca izlenimlerimi yazarım arkadaşlar.
zenfone bir arkadaşta vardı kameralarını beğenmemiştim.
eşim lumia 625 kullanıyor, nokia ların da kamerası çok kötüydü.
vestel aldığımı söyleyince doğal olarak çevremde ilginç karşılayanlar oldu ama bir telefona da çok para vermek mantıklı gelmedi doğrusu. 5 '' ekranında ya 1000 lira civarı samsung alacaktım yada 500 civarı vestel-lenova.

umarım bizimkiler iyi telefon yapmışlardır :)

arkadaşlar kusura bakmayın. cevap yazmayı unutmuşum.
vestel ilk akıllı telefonumdu. genel olarak tavsiye etmiyorum.
kamera çok kötü. kullanmam demeyin olunca kullanmak istiyorsunuz ama her seferinde hayal kırıklığı yaşadım. yazılım ile birlikte zar zor iş görüyor kamerası.
o telefonu çok kötü düşürdüm ve doğal olarak kırıldı. daha sonra casper vio aldım. fiyatı vestelle aynı sayılır.
ama vestelden çok daha iyi bir telefon.
bugün ekonomik bir telefon alsam kesinlikle vestel almam. onun yerine casper alırım. daha kibar, daha güçlü ve kameraları daha kullanışlı.

Geri