teknoloji tasarıma geçenler var mı?

Kodla Büyü

hhhh

Aktif Üye
arkadaşlar bilişimci olup teknoloji tasarım seçenler var mı?memnunlar mı? teknoloji tasarıma geçmek saçma gelmişti geçen dönem, şimdiyse keşke seçseydim diyorum, bu yaz birşeyler düzelir sanmıştım..:(

Nasıl geçtiniz ben anlamadım. Branş mı değiştirdiniz yoksa teknoloji tasarım dersi öğretmeni yok onun yerine mi derse giriyorsunuz?

Teknoloji tasarıma geçiş olmadıki. sadece ilk atamalarda t.t öğretmeni kalmadığı için bizden aldılar. Herhangi bir geçiş sözkonusu olmadı, yanlış anlamışsınız siz o dönemi hocam.

hayır ben geçmedim ama geçen arkadaşlar vardı ilde biliyorum... teknoloji tasarım öğretmenliğine atanabilecek bir sürü alakasız bölüm yazmışlardı( hazır giyim, turizm, büro bilmem nesi, en sonrayada bizim bölümü yazmışlardı)..keşke bende tercih yapsaydım, en azında dersim olurdu.8-5 durmazdım okulda..

ghulya' Alıntı:
hayır ben geçmedim ama geçen arkadaşlar vardı ilde biliyorum... teknoloji tasarım öğretmenliğine atanabilecek bir sürü alakasız bölüm yazmışlardı( hazır giyim, turizm, büro bilmem nesi, en sonrayada bizim bölümü yazmışlardı)..keşke bende tercih yapsaydım, en azında dersim olurdu.8-5 durmazdım okulda..
Hocam, ilk atamada T.T öğretmeni kalmadığı için bizim bölümünde içinde bulunduğu ikinci alan açtılar. Birçok Böte mezunu da orayı tercih etti. Söyledikleriniz belki sözleşmeliyken Kpss puanı ile kadrolu atamalara tercih yapabilecek olanlardır.

Yoksa kadrolu öğretmenken alan değişikliği yöntemi ile Bilişimcilerin bir değişikliği olmadı.. Karıştırıyorsunuz hocam.

Geri