[YENİ]Faz-1 İmaj (Win10) - Eylül 2023

Kodla Büyü
bu imajda atak progmını kullansak bir sıkıntı yaşar mıyız doğan hocam ? bir ytü mezunu olarak sizlen gurur duyuyoruz :)

doğan hocam dün bi tahtaya sorunsuz kurdum 20 dk falan sürdü ama windows etkinleştirmeyi yapamadım bi türlü aşağıdaki hatayı alıyorum, sorun nedir acaba ?
WhatsApp Image 2023-09-22 at 10.56.53.jpeg

Defenderi devre dışı bırak ve sonra rar dosyasından yeniden çıkar programı hocam. Mobil ağa bağlandıktan sonra programı yönetici olarak çalıştırı.
hocam peki bu şekilde aktivasyon yaptıktan sonra, belli bir süre sonra yine windows etkinleştürme uyarısı alır mıyız tahtalarda ?

Bir de hocam shadow defender a yönetici şifresi vereceğim ama bi türlü açılmıyor nasıl açabiliriz bu programı çift tıklayınca açılmadı

Sayın hocam imaj'ı defalarca indirmeye çalıştım ancak devamlı "indirme başarısız oldu" yada "indirme yasak" diye uyarı veriyor, şu an iki linkten de indiremiyorum.

Sayın Hocam.
Öncelikli olarak elinize sağlık ama sürekli olarak hata alıyorum. Bazen %50 bazen %20 ama En kötüsü %90 da bu dosyayı parçalar halinde koysanız ne kadar güzel olur. Naçizane tavsiyem...

Arkadaşlar benim haberim olmadan tahtalara win10 yüklenmiş ondan sonra tahtalarda dokunmatik problemleri çıktı hatta bazıları kalıcı oldu, kamerayı da değiştirmemize rağmen düzelmedi. win10 yüklerken Faz1lere iyice düşünün derim. win7 sıkıntısız çalışıyor iş görüyor neden win10 yüklemeye çalışıyorsunuz!

Geri