teknik öğretmen ocak 2017 maaş bordrosu özel hizmet tazminat

Kodla Büyü
mkrkls' Alıntı:
4-3 ü alan şefiyim özel hizmet tazminatı 1100.17 yazıyor. maaş 3277.91 yatmış ozkansoft a göre 3.376,64 çıkıyor hangisi doğru

özel hizmet tazminatın eksik yatıyor 4 dereceden öğretmen 115,56 eğitim-öğretim tazminatı ,alandan dolayı da 15 puan alır toplam 130,56 olması gerekir özel hizmet tazminatının uzmanlık yoksa tabi

0,096058*9500*1,3056=1191,43 olması gerekir

dengem' Alıntı:
ben 4/1 yim. TEF mezunuyum. Bendeki Özel Hizmet Tazminatı bölümünde 1054 TL görünüyor.. Sizde nasıl arkadaşlar?

sende 15 puan eksik hocam.ben okulumuzdaki 17 öğretmene eksik ödenen bu tazminatları yeni ödedim.

murathan21' Alıntı:
dengem' Alıntı:
ben 4/1 yim. TEF mezunuyum. Bendeki Özel Hizmet Tazminatı bölümünde 1054 TL görünüyor.. Sizde nasıl arkadaşlar?

sende 15 puan eksik hocam.ben okulumuzdaki 17 öğretmene eksik ödenen bu tazminatları yeni ödedim.
Bende 4/1 im. Tazminat 1054 görünüyor bende de.
Şimdi baktım özkansofttan orada da 1054.54 görünüyor.
Aylık vergi matrahı tutmuyor. Ayrıca bazı kalemlerde de küsüratlarda farklılık var. Netice olarak 5tl gibi bir fark ortaya çıkıyor.

dengem' Alıntı:
ylmzyklmz' Alıntı:
Liste yapayım (Bunlar teknik öğretmen tazminatı alamama durumu)
5-9 dereceler 963,29
3-4 dereceler 1054,54
1-2 dereceler 1100,17

Eğer bu rakamlar yazıyorsa teknik öğretmen tazminatı alamıyorsunuz ve kbs kayıtlarınızı inceletin , geriye dönük talep edin.
(Ayrıca bordrodaki ek ödeme khk 593,16 olmalı. bazı yerlerde teknik öğretmen tazminatı bu rakama ekleniyor olabilir.)

Hocam bu değerler doğru değerler mi? Yoksa siz alamama derken yanlış mı yazdınız?
alamama derken yani ortaokulda çalışan düz öğretmen için rakamları yazdım, eğer bu rakamlar var ise demekki almıyorsunuz.
Bu rakamlardan +136 TL ise dereceye göre demekki alıyorsunuz.

OZOGUL' Alıntı:
murathan21' Alıntı:
dengem' Alıntı:

Aylık vergi matrahı tutmuyor. Ayrıca bazı kalemlerde de küsüratlarda farklılık var. Netice olarak 5tl gibi bir fark ortaya çıkıyor.

eger sef iseniz ozkansoftta gorev unvanini sef secin. eger sef oldugunuz halde ve ozkansofttada sef secip hesaplaip aldiginiz maasta 5 tl gibi eksik varsa okulunuz maas hesabini yanlis yapiyodur.sisteme girmesi gerekir sefliginizi

Mutef_bk' Alıntı:
OZOGUL' Alıntı:
murathan21' Alıntı:
dengem' Alıntı:

eger sef iseniz ozkansoftta gorev unvanini sef secin. eger sef oldugunuz halde ve ozkansofttada sef secip hesaplaip aldiginiz maasta 5 tl gibi eksik varsa okulunuz maas hesabini yanlis yapiyodur.sisteme girmesi gerekir sefliginizi
Tesekkurler. Simdi oldu. Sef secmeyince maas aynen cikti. Sef secince 6 tl artiyor

murathan21' Alıntı:
kbs deki bordro da özel hizmet tazminatı yazan yer doğrudur.hepsi burada yazar

Hocam ben Meslek Lisesine atandığımda mutemet şefine durumu belirtmiştim. 15 puanı eklemişti ve sonraki maaşımda yansımıştı.. O günden bu yana da Meslek Lisesindeyim.. Okul değiştirmedim yani.. 1054 TL için eksik alıyorsunuz demişsiniz.. Kaç olmalı ki? (4/1 TEF)

ulubey38' Alıntı:
Mutef_bk' Alıntı:
OZOGUL' Alıntı:
murathan21' Alıntı:
dengem' Alıntı:

Tesekkurler. Simdi oldu. Sef secmeyince maas aynen cikti. Sef secince 6 tl artiyor

okulunuzda sefliginiz varmi peki?

dengem' Alıntı:
murathan21' Alıntı:
kbs deki bordro da özel hizmet tazminatı yazan yer doğrudur.hepsi burada yazar

Hocam ben Meslek Lisesine atandığımda mutemet şefine durumu belirtmiştim. 15 puanı eklemişti ve sonraki maaşımda yansımıştı.. O günden bu yana da Meslek Lisesindeyim.. Okul değiştirmedim yani.. 1054 TL için eksik alıyorsunuz demişsiniz.. Kaç olmalı ki? (4/1 TEF)

özel hizmet tazminatınız 1054 olacak. ayrıca ek tazminat alıyor olmalısınız. normalde bordroda gözüküyordu fakat 2017 ocak için aldığım halde gözükmüyor. muhtemelen sizin de öyledir.

ylmzyklmz' Alıntı:
5-9 dereceler 963,29
3-4 dereceler 1054,54
1-2 dereceler 1100,17

Eğer bu rakamlar yazıyorsa teknik öğretmen tazminatı alamıyorsunuz ve kbs kayıtlarınızı inceletin , geriye dönük talep edin.
(Ayrıca bordrodaki ek ödeme khk 593,16 olmalı. bazı yerlerde teknik öğretmen tazminatı bu rakama ekleniyor olabilir.)

Merhaba ben ortaokulda çalışıyorum normalde teknik öğretmenim 4un 1 deyim bordroda 1100.17 yazıyor bu durumda fazla maaş mı alıyorum. Bilgi verebilir misin teşekkürler

selcuk950' Alıntı:
ylmzyklmz' Alıntı:
5-9 dereceler 963,29
3-4 dereceler 1054,54
1-2 dereceler 1100,17

Merhaba ben ortaokulda çalışıyorum normalde teknik öğretmenim 4un 1 deyim bordroda 1100.17 yazıyor bu durumda fazla maaş mı alıyorum. Bilgi verebilir misin teşekkürler

Hocam hata var gibi, ama teknik öğretmen tazminatı olsa 1100 değil de, 1191.43 olurdu, bence sizin sorun daha farklı.
Çözüm için okulun kbs bilgileri ile girince maaş bilgi ekranında detaylı kişi bordrosu çıkıyor, bu bizim bordronun biraz daha gelişmişi, mesela bizim bordroda gösterge sadece TL ile gösterilirken orada hem TL hem de değer gösterilir, aynı şekilde özel hizmet tazminatı da.
müdür yardımcısı yada memurla bakın oradan kesinleşir.
Bir de daha kolayı maaş bilgi ekranın her öğretmenin bir sayfası olur, orada özel hizmet tazminatı 115.56 mı değil mi emin ol.

Özel hizmet tazminatı değerleri.
Windows User:
1-2 derecelerden aylık alanlar.. 120,56
3-4 derecelerden aylık alanlar 115,56
Diğer derecelerden aylık alanlar 105,56
Teknik öğretmen (bilgisayar) +15

murathan21' Alıntı:
dengem' Alıntı:

Geriye dönük mu ödediniz hocam. Yoksa bundan sonraki maaşlar için mi duzelttiniz. 2016 yılı icin geriye dönük alinabilir mi yıl bittiği için alınamaz diyenler var

ylmzyklmz' Alıntı:
selcuk950' Alıntı:
ylmzyklmz' Alıntı:
5-9 dereceler 963,29
3-4 dereceler 1054,54
1-2 dereceler 1100,17

Hocam hata var gibi, ama teknik öğretmen tazminatı olsa 1100 değil de, 1191.43 olurdu, bence sizin sorun daha farklı.
Çözüm için okulun kbs bilgileri ile girince maaş bilgi ekranında detaylı kişi bordrosu çıkıyor, bu bizim bordronun biraz daha gelişmişi, mesela bizim bordroda gösterge sadece TL ile gösterilirken orada hem TL hem de değer gösterilir, aynı şekilde özel hizmet tazminatı da.
müdür yardımcısı yada memurla bakın oradan kesinleşir.
Bir de daha kolayı maaş bilgi ekranın her öğretmenin bir sayfası olur, orada özel hizmet tazminatı 115.56 mı değil mi emin ol.

Özel hizmet tazminatı değerleri.
Windows User:
1-2 derecelerden aylık alanlar.. 120,56
3-4 derecelerden aylık alanlar 115,56
Diğer derecelerden aylık alanlar 105,56
Teknik öğretmen (bilgisayar) +15
teşekkürler dönem arası girdi artık ikinci dönem soracaz muhasebeye orada belli olacak...

Arkadaşlar bişey soracam ben 2015 yili ve öncesinde maaşında hep 13 TL eksik çıkıyor. Mesela 2015 Şubat bordrosu özel hizmet tazminatı 908 yaziyor ek ödeme(KHK) 489 yazıyor ama hep 13 TL maaşa isim çıkıyor 2015 subat bordrosu ne olması lazım özel hizmet tazminati vedigerleri niye eksik çıkıyor

6/3 es yardimi var meslek lisesindeyim.ozkansoftta 3153 lira maas hesapliyor ama ben 3137 aldim ocak ayinda ozel hizmet tazminati 1100.17 yaziyor.dogrumu arkadaslar..

bulutkral' Alıntı:
6/3 es yardimi var meslek lisesindeyim.ozkansoftta 3153 lira maas hesapliyor ama ben 3137 aldim ocak ayinda ozel hizmet tazminati 1100.17 yaziyor.dogrumu arkadaslar..
doğrudur hocam sorun yok

permanganat' Alıntı:
Arkadaşlar bişey soracam ben 2015 yili ve öncesinde maaşında hep 13 TL eksik çıkıyor. Mesela 2015 Şubat bordrosu özel hizmet tazminatı 908 yaziyor ek ödeme(KHK) 489 yazıyor ama hep 13 TL maaşa isim çıkıyor 2015 subat bordrosu ne olması lazım özel hizmet tazminati vedigerleri niye eksik çıkıyor

özel hizmet tazminatı ve ek tazminatın ayrı kalemler olarak hesaplanması gerekiyordu. fakat çoğu yer ek tazminatı öht'nin içine katarak hesaplıyordu. forumda epey uzun konusu falan vardı hatta. ay ay yazıp dilekçe verenler falan olmuştu.

bordro.jpg 2017 aralık ayı bordrom da yanlışlık mı var hesaplama konusunda tecrübeli arkadaşlar veya aynı kıdem ve derecedeki arkadaşlar sizlerin ne kadar yattı var mı bir yanlışlık ek tazminat yatmış mı ? kademe derece 5/1 bekarım. çok programlı Anadolu lisesinde çalışıyorum Anadolu meslek programı var meslek derslerine giriyorum ..

Ekli dosyayı görüntüle 57772 2017 aralık ayı bordrom da yanlışlık mı var hesaplama konusunda tecrübeli arkadaşlar veya aynı kıdem ve derecedeki arkadaşlar sizlerin ne kadar yattı var mı bir yanlışlık ek tazminat yatmış mı ? kademe derece 5/1 bekarım. çok programlı Anadolu lisesinde çalışıyorum Anadolu meslek programı var meslek derslerine giriyorum ..

Ek tazminatınız yatmış fakat ek tazminat ve özel hizmet tazminatı olarak iki farklı kalemde hesaplanması gerekiyor. Sizin hepsini öht'nin içinde hesaplamışlar. Cüzzi de olsa burdan biraz eksik maaş alıyorsunuz. Forumda özel hizmet tazminatı konularında geçen sene epey tartışıldı aratırsanız bulursunuz. İlçedeki muhasebe birimine iletin.

Geri