Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

teknik eğitim mezunlarından yüksek lisans yapan arkadaşlar

Konu, 'Anketler' kısmında beyzayedi tarafından paylaşıldı.

1. beyzayedi

beyzayedi Üye

merhaba; teknik eğitim bilgisayar ve elektronik eğitimi bilişim teknolojilerinden 3,50 ortalamayla mezun oldum. 5 yıldır çalışıyorum. ama aynı yerde sayıyorum. yüksek lisansla ilgili teknik eğitim mezunları arkadaşlarım acaba teknik eğitimde mi yoksa eğitim bilimlerinde mi(hangi bölüm) yaptılar. temel elektronik desi veriyorum. unuttuğumu gördüm. ve daha kim bilir hangi akademik konuları hatırlamıyorum. o yüzden alanımda yapmak sanki sil baştan öğrenmemi gerektiriyor gibi düşündürüyor. birde en büyük sıkıntı 6 ay önce öğrendiğin bilgi demode oluyor. abarttım mı:) yani yetişemiyorsunuz. evli ve çocuklu olunca biraz daha zor mu ilçede çalışıyorum birde. eğitim bilimlerinde yapan arkadaşlar ne tavsiye ederler.
    aslında ekstra bir getiriside yok aksien çok götürüsü var. ama naparsın gönülde ukte kaldı.
    deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

2. bozdagli

bozdagli Aktif Üye

üniversiteye geçmeyi düşünüyorsanız kendi alanında yapmak daha mantıklı geliyor bana. ama milli eğitimde kalacaksanız eğitim bilimleri daha iyi olabilir. Şu an için pek getirisi yok ama ilerde ne olur ne biter bilemeyiz. belki uzman öğretmenlikte bir faydası olur.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal