Tek tıkla e-okul resimleri hazır-133x171 px

Kodla Büyü
Yeni dosya ekledim test eden arkadaşlar lütfen Photoshop sürümünü ve işletim sistemlerini belirtsinler.
Photoshopun CS6 lite versiyonunu (sadece 100 MB) isteyenler PM atsınlar.
Win7 kullanan arkadaşlarında bilgisayarlarına bağlanıp test edebilirim.
TeamViewer portable versiyonunu çalıştırıp özelden id ve şifre vermeleri yeterli.
http://downloadus1.teamviewer.com/downl ... rtable.zip

Benim test ettiğim sistemlerde sorunsuz çalışıyor.
Sanal bilgisayara xp ve win7 kurdum onlarda test ediyorum. Benim fark ettiğim sorun dosyayı şişirdiğimizden CS4 ve altındaki photoshoplarda sorun çıkarıyor bu sürümün üstündekilerde sorunsuz çalışıyor.

xcrocodilex' Alıntı:
Hocam zahmet olmazsa şişirilmemiş olan dropleti ekler misin ? 20 kb sınırı geldi diyorlar eski sürümlerde denemek için
Buyrun hocam şunu kullanabilirsin.

Ekli dosyalar

• e-okul Foto Küçültme şişirilmemiş.rar
    42.5 KB · Görüntüleme: 96
20 kb alt sınıra düştüyse zaten işimiz kolaylaştı demektir. Hasari hocamın hazırladığı damlacık işimizi görüyor.

Teşekkürler, eline sağlık hocam. :++:

tahtakama' Alıntı:
20 kb alt sınıra düştüyse zaten işimiz kolaylaştı demektir. Hasari hocamın hazırladığı damlacık işimizi görüyor.

Teşekkürler, eline sağlık hocam. :++:
Sanırım düşürdüler sıkıntı kalmadı gibi.:)

hasari' Alıntı:
Yeni dosya ekledim test eden arkadaşlar lütfen Photoshop sürümünü ve işletim sistemlerini belirtsinler.
TeamViewer portable versiyonunu çalıştırıp özelden id ve şifre vermeleri yeterli.

Sanal bilgisayara xp ve win7 kurdum onlarda test ediyorum. Benim fark ettiğim sorun dosyayı şişirdiğimizden CS4 ve altındaki photoshoplarda sorun çıkarıyor bu sürümün üstündekilerde sorunsuz çalışıyor.
Hocam
Linkini verdiğiniz teamViewer portable 1-2 yıl sonrada çalışırmı?
Win8 de çalışırmı.
Ben daha önce teamViewer portable indirmiştim. 3-4 ay sonra lazım olduğunda çalışmamış eski versiyon olduğundan dolayı sitesinden yeni sürüm indirmemi istemişti.

GRİNGO' Alıntı:
hasari' Alıntı:

Hocam
Linkini verdiğiniz teamViewer portable 1-2 yıl sonrada çalışırmı?
Win8 de çalışırmı.
Ben daha önce teamViewer portable indirmiştim. 3-4 ay sonra lazım olduğunda çalışmamış eski versiyon olduğundan dolayı sitesinden yeni sürüm indirmemi istemişti.
Normalde çalışır fakat bu tölerens üreticinin elindedir istedikleri an çalışmamasını sağlarlar. Bu yazılımlar sunucu üzerinden oturum açtıklarından istedikleri an fişini çekebilirler. :)

Kullanımıyla ilgili video çektim hata alanlar mutlaka izlesinler. Video 720P yani HD dir ayarlardan kaliteyi seçmeyi unutmayın.
Tek tıkla e-okul resimlerini ayarlama;
Kendi Sunucumuz.
Alternatif.
Youtube.

Photoshopun eski sürümünü kullanan arkadaşlar bunu kullansın eski versiyonlar için ayarlandı.
Photoshop CS3, CS4 gibi...

Ekli dosyalar

• e-okul Foto Küçültme Photoshop CS3.rar
    50.1 KB · Görüntüleme: 164
bil' Alıntı:
1329 - 1017 - 9186 - 9389 - 6576 - 6228
Bende bu eksikti teşekkürler :+1:
hasari' Alıntı:
Photoshopun eski sürümünü kullanan arkadaşlar bunu kullansın eski versiyonlar için ayarlandı.
Photoshop CS3, CS4 gibi...
cs5 portable whiterubit varmış bende çalışmadı. okulda cs3 web premium varmış onda çalıştı. Teşekkürler :alkis:

hasari hocam bende şişirilmemiş olanda sıkıntı yok ama diyeri çalışmıyor.şişirilmemişin boyutları 20kb küçük kalıyor.
uyarıda bir program hatası nedeniyle damlayıcı çalıştıramadı uyarısını veriyor yardım lütfennn...

123456' Alıntı:
hasari hocam bende şişirilmemiş olanda sıkıntı yok ama diyeri çalışmıyor.şişirilmemişin boyutları 20kb küçük kalıyor.
uyarıda bir program hatası nedeniyle damlayıcı çalıştıramadı uyarısını veriyor yardım lütfennn...
Cs3 ve Cs4 için paylaştığım damlayıcı denedim mi hocam .

Geri