tek müdürlü ilkokul ve ortaokulların yeni web sitesi nasıl

Kodla Büyü

mrdag01

Site Gezgini
Arkadaşlar okulumuz halen tek bina, tek müdür ve tek müdür yard. var. Fakat mebbis ve e-okul işlemlerimiz ilk ve ortaokul ayrı ayrı yapılmaktadır. Her ikisi için ayrı ayrı mı yoksa birisi için mi web sitesi yayınlamalıyım? tşk.

arkadaşlar bende onu araştırıyordum
neyapacaz eski site hala yayında aslında hiç karıştırmayacaktım ama yeni sitede almak zorundaymısız ne yapsak ayrı ayrımı alsak yoksa tekmi

Hazirandan beri dediğim tek birşey var galiba forumda
İlkokul ayrı ortaokul ayrı :lol:

Herşeyde ayrı. Toplantıları bile beraber yapılamaz. Hatta bu öğretmenler aynı demlikten bile çay içemezler :puhaha:

Ciddiyete dönersek..

yazıyı okursanız bakanlığın,
Web geliştirme ekibi kurun diyor. Müdür müdür yard. bt rehber öğretmeni, Türkçe öğretmeni, Rehber öğretmen diye.

Ben web geliştirme ekibinin kurulmasını istiyeceğim. Ortaokul kısmında bu ekipte görev alacağım amaaaa

İlkokula gelince...

İlkokul için de kurulacak bu ekip. Bu geliştirme ekibine sitenin yönetim panelinde rehberlik edebileceğimi ama direk güncelleştirmeyeceğimi söyleyeceğim.
ÇÜNKÜ BEN ORTAOKUL ÖĞRETMENİYİM..

Sitenin kullanımından kaynaklı bir sorun oldu diyelim. Yanlış resim yanlış bir yazı??!!!

Ben bu sorumluluğun içinde olamam.

İlkokuldaki arkadaşlara yardımcı olurum yönetim paneli vs. güncelleme yapma öğrenene kadar fakat kesinlikle sorumluluğu üstüme almam..

Bizim okulda aynı durumda arkadaşlar ben de gelen müfettişlere sormuştum site olayını ayrı ayrı olacak ama demişti

bende ayrı ayrı alan adı almıştım hocam içeriği ozaman değiştirmemiştim nasıl olsa yeni şablon yayınlanacak diye şimdi şalon yayınlndı içeriği doldurcam ama bakalım nasıl

Merhaba arkadaşlar ;

Ben eski siteyi uçurdum az önce. Bu yeni şablonu yayınladım ama. Atatürk İlköğretim okulu diye çıkıyor haliyle. (Yeni verilen kurum kodları ile iki tane daha ilkokul ve ortaokul diye site yapacağım.) Şöyle bir şey yapamaz mıyım ?

Örneğin kişi yazdı "belen atatürk ilköğretim" okulu diye. Tıkladı ilk sayfaya girdi siteye. Karşına bir karşılama ekranı çıksa ilkokul & ortaokul diye. İstediğine tıklasa yeni yapılan bu sitelerden birine gitse olmaz mı ? Bu şablon buna izin vermez mi acaba ?

Geri