TEF mezunları dikkat!

Kodla Büyü

katafalk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar çok büyük yığılma var branş sıralarına baktıysanız.

İstemeseniz bile ilk atama için yalnızca meslek lisesi yazın ki 26. tercihten BÖTE ler meslek lisesine atanamasın.

Branş sıralarına bakınca asıl rakiplerin BÖTE olduğunu gördüm. Kendi aramızda pek rakip yok.

Ne kadarının meslek lisesi olacağını bilemeyiz tabi. 25 tercihe meslek yazalım. 26. artık şans...

Bir noktada destek veriyorum. Tef mezunları atanmayacağızı bilseniz bile orta okul ve normal liseleri yazmayın. Böte mezunu arkadaşların önünü kapatmayın demek istemiş olabilir.

nosTRa' Alıntı:
Bir noktada destek veriyorum. Tef mezunları atanmayacağızı bilseniz bile orta okul ve normal liseleri yazmayın. Böte mezunu arkadaşların önünü kapatmayın demek istemiş olabilir.

bir manada öyle hocam. herkes hak ettiği yerde olmalı. ilköğretim-lise matematik gibi olmalı.

tef li ilk 25te meslek lisesi yazar. puanı yüksekse zaten 26dan atanır.

aynı şey böteli için de geçerli. tek fark benim bildiğim hem ler de dahil görünüyor bötelilere. yalnızca endüstri meslekler görünmüyor. o da değişmezse. gerçi adları mesleki ve teknik anadolu lisesi oldu.

böteli de ilk 25te ortaokul, düz lise vs yazar. 26. da zaten bötelinin mesleğe teflinin ortaokul düz liseye düşme ihtimali var. yalnızca "puan üstünlüğü"ne göre. ortada bir adaletsizlik yok yani.

bunda gocunacak kızacak sinirlenecek bir şey yok.

zaten ben tef lilere söylemiştim. siz niye alındınız anlamadım.

hakkınız olmayan bir şeyin alınması ihtimalini azaltmak için teflileri uyardım.

evet istemese bile meslek lisesi seçmelidir. normalde olması gereken budur. yeter ki sizin meslek lisesini seçmesini engellesin. zaten il içi vs. sonradan istediği yere geçer.

Geri