TECİL İŞLEMLERİ ACİL YARDIM ARKADAŞLAR

Kodla Büyü

emirkazim

Aktif Üye
TECİL İŞLEMLERİ ACİL YARDIM ARKADAŞLAR

Arkadaşlar ben 2014 eylül ayında üniversitemden mezun oldum. 10 gün geçmeden gidip askerliğimi 2 sene tecil ettirdim. Tecilimin bitiş tarihi (10 Eylül 2016)

2015 eylül ayında öğretmen olarak atandım. Yani şuanda üniversite sonunda yapmış olduğum 2 yıllık tecilimle devam ediyorum.

Sorum şu; eylül ayında tecilim bitecek ve ben 1 sene daha yani 2017 agustos ayında askere gitmek istiyorum.

Daha ek-a , ek-4 gibi bir belge veripte hiç tecil ettirmedim. Acaba 2017 agustos ayına kadar ek-a , ek-4 gibi bir belgeyle tecil ettirme şansım var mıdır?

(Aday öğretmenim hala, 92 doğumluyum)

İlgi ve alakanız için çok teşekkürler :tr: :tr: :)

Hemen git bi üniversitede yüksek lisansa başla. 2 3 sene daha kurtarırsın o zamana kadar belki savaş biter. Ondan sonra da gider 6 ay hapis hayatı çeker vatan borcunu ödersin

Mr.Spermata' Alıntı:
Hemen git bi üniversitede yüksek lisansa başla. 2 3 sene daha kurtarırsın o zamana kadar belki savaş biter. Ondan sonra da gider 6 ay hapis hayatı çeker vatan borcunu ödersin

dostm yükseklisans için alese girmem lazımdı geçti süreleri. başka bir şansım yok ondan istiyorum

Ek A belgesi ile 1 yıl daha uzatırsın. Ağustos celbinde gidersin merak etme. Ben de aynı şekilde yaptım. Sonra o arada yüksek lisansa başladım. Yine bir 2 yıl daha ertelendi. Sonra da bedelli çıktı malum. :D

mkankan' Alıntı:
Ek A belgesi ile 1 yıl daha uzatırsın. Ağustos celbinde gidersin merak etme. Ben de aynı şekilde yaptım. Sonra o arada yüksek lisansa başladım. Yine bir 2 yıl daha ertelendi. Sonra da bedelli çıktı malum. :D

maşallah başkan :) dün askerlik şubemi aradım. şubat celbinde çağırılacaksınız hocam dedi. ama siz aralık ayında ek-a belgesiyle oradaki bir askerlik şubesine giderek agustosa tecil ettirebilirsiniz dedi :)

Geri