Tecavüz insanlık suçudur.Özgecan kalbimizde.

Kodla Büyü
kesinlikle idam şart.. toplumun huzurunu bozan kim olursa olsun cezalandırılmalı.. yarın çocuğumuz olduğunda, büyüyüp başka bir şehre üniversite okumaya gittiğinde diken üstünde mi olacağız? Bu canilik nereden geliyor? Allah ıslah etsin bu tür insanları..

ozgecan.jpg

. . . bastırılmış cinsellik, kışkırtılmış erkeklik ve . . .
http://www.bakiselamlar.com/knb/index.p ... -geliyorsa

"Biliyorsunuz özgecan zaten alevi." diyen çıkmadı mı hala?

yarın serbest bırakılırsa şaşırmayın, az önce haberlerde izledim, 17 yaşında bir genç ve tam 164 suç işlemiş, 165. suçunu işlerken kameralara yakalanmış, yani bir insan 164 suç işleyip hala sokakta serbest dolaşabiliyor, vallahi ben bu ülkenin adaletine güvenmiyorum, en kısa zamanda kendime bir 14 lü alacam. :scared:

İnsan her an Allah'a hesap verecek şekilde yaşarsa her şey çok güzel olur. Gerçek adaletin sahibi Allah'tır.

erkankoc' Alıntı:
İnsan her an Allah'a hesap verecek şekilde yaşarsa her şey çok güzel olur. Gerçek adaletin sahibi Allah'tır.
Allahın adaleti sadece diğer tarafta değil sayın hocam, bu tarftada Allahın adaleti var ama insanlar şeriat deyince sanki korkunç bir olaymış gibi bakıyorlar malesef aslında asıl adalet Allahın adaleti şeriatta, ancak kimse gerçek adaleti istemiyor,bu yüzden şeriate öcü gibi bakanlar hesap gününe sığınmasınlar(sözüm meclisten dışarı).

hastasıyız dede' Alıntı:
erkankoc' Alıntı:
Allahın adaleti sadece diğer tarafta değil sayın hocam, bu tarftada Allahın adaleti var ama insanlar şeriat deyince sanki korkunç bir olaymış gibi bakıyorlar malesef aslında asıl adalet Allahın adaleti şeriatta, ancak kimse gerçek adaleti istemiyor,bu yüzden şeriate öcü gibi bakanlar hesap gününe sığınmasınlar(sözüm meclisten dışarı).

Allah, hem bu dünyanın hem de hesap günün Rabbidir. :alkis:

ingiliz yargıç, gece yarısı parktan geçen kızı korkutan adama, 7 yıl, 7 gün hapis verince, şaşıran gazeteciler sormuşlar: "adam kıza elini bile süremedi. kaçan kızın çığlıklarına yetişenler de adamı yakaladılar. bu 7 yıl, 7 gün çok değil mi?" yargıcın yanıtı hukuk tarihine geçecek düzeydedir: " kızı korkutmanın karşılığı 7 gündür. 7 yıl, ingiliz kızlarının gece yarısı parkta dolaşma özgürlüklerine saldırmanın cezasıdır."

bu ülkede özgürce yaşama hakkımız var mı?

sapan taşımanın cezası
tabanca taşımaktan daha ağır olduğu bir ülkede
ben de adalete güvenmiyorum.
( Öğretmenini yumruklayıp öldüren öğrenci de sadece 4 ay ceza almıştı - yanlış hatırlamıyorsam. )

bence bunlar için idam cezası ödül olurdu..
bu caniler öncelikle tarsus c tipi ceza evine alınacak.
dava adana ağır ceza mahkemesine gönderilecek..
canavarca hisle cinayet işlemek suçundan adana kürkçüler cezaevine girecekler.
asıl eğlence bundan sonra başlayacak..
bundan sonrası yakını bu ceza evinde yatan birinden alıntıdır..

merhumenin akrabaları, tanıdıkları okuyorsa ilk basamak için müsterih olsunlar. öyle koğuşa bavulu bırakıp yataklarına geçmiyorlar. gördüm, biliyorum. önce karşılama salonuna alınacaklar. kapalı, kulaktan ırak bir mekan. 10-15 görevli ölmeyecekleri şekilde dövecek bunları önce. sonra sürüyerek avluya alacaklar. soyunun diyecekler. . sonra vücut taraması yapacaklar. yani makatına bile bakacaklar. işlem bitince koğuşlarına alacaklar. önce izole bir koğuşa alınırlar, sonra normale. normal deyince burada yatanlar, etkili olanlar çoluk çocuk değil. tecavüzcü, çocuk ve kadın katili (namus davası addettikleri kavram dışında) ancak hanımlık yapar.

ilk altı ay yerde yatacaklar. altlarında sadece bir battaniye olacak. kaidedir bu. içerisi nemli, soğuk ciğeri delip geçiyor. hızla kilo kaybediyorsun, gözlerinin altı yeşile çalıyor. her gece maltayı siliyorsun kısa saplı paspas ile. durur ya da kalkarsan dayak yiyorsun. hani ışıklar kapanınca gözlerini kapıyorsun ya karanlığa, bu gün de ölmedim anne diyorsun hani. o an malta'dan çığlıkları gelen adamlar böyleleri işte. sabahlara kadar canı sıkılan her memur dövüyor bunları. duymuyor kimse, bilmiyor. kimse anlatamıyor. morluklar vücut içinde. görüşlerde gardiyanlar cirit atıyor. tek bir şey söyle, öldürürler seni. basit, intihar etti derler. çok oldu hani, ondan söylüyorum.

bıçaklamışlar önce. sonra ormanlık alanda yakmışlar. vücudunun bir kısmı yanmış, tanınmaz hale gelmiş. acımadan bıçaklamış kahpeler.şöyle karşısına dikip tükürük saçan ağzıyla gardiyan, öldürseler keşke beni diyeceksin. bir hamle ölmek için saldırırsın. öldürmezler seni. beklete beklete döverler. günebakan çiçeği oluverirsin iki ay içinde.

özgecan kızımızın mekanı cennet olsun. katilleri "burada allah yok" yazılı kapıdan içeri girerken bin defa kapanacaklar özgecan'ın ayaklarına. af dileyecekler. ama geri akmayacak zaman. hatta hiç akmayacak.
buda cinsel tacizden adana kürkçülere girmiş başka bir caninin sonu
http://haberler.rotahaber.com/cinsel-taciz-sanigi-cezaevinde-olu-bulundu_478672.html

cumhurbaşkanın başkan yapmak için anayasa değil adam gibi özgürce yaşamak için adalet istiyoruz.

dünya tecavüz haritası..
oranların en yüksek olduğu yerler çoğunluk idam cezası olan yerler..

FNexYPD.jpg

yazık oldu kıza.. kızı takip etmiştir gözüne kestirmiştir panik yapınca malum olay.. çok üzücü bir durum... allah geride kalanlara sabır versin.. :(

halk' Alıntı:
"Biliyorsunuz özgecan zaten alevi." diyen çıkmadı mı hala?

Ayıp ayıp, Kızcağızın kimliği, milleti, mezhebini soran oldu mu? Sorulur mu?
Allah rahmet eylesin, ailesine sabırlar, katillerine belalar versin inşallah.

forumcu86' Alıntı:
Molotofa hayır diyen zihniyet, idamada karşı çıkar.
Kokuşmuş, yaptırımı olmayan kanunlar ve anayasa iflas etmiştir. 2016 da bu iş kökten temizlenir. Alevilik vurgusu yapan ahmak, insan olamaz. Kendisinin başına gelse, zaten insan değildi derler.
12 yıldır tek başına hükümet var ama hukuk yerle bir, eğitim çökmüş, işçi sınıfı bitmiş çiftçi esnaf perişan

Molotof atmanın cezası var ama uygulayan var mı? binlerce kck lı hapse girdi çözüm süreci diye yargılamadan dışarı saldılar. 2016 da temizlenen ne olacak. kck lı şehir eşkıyalarına cezamı vereceğinizi düşünüyorsunuz? ayrıca bu formdaki arkadaşların bu konudaki hassasiyetleri ceplerine girecek üç kuruş ek dersten daha önemsiz miş onu da anladık. Özgürlük her şeyden önemlidir.

erat76' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:
erkankoc' Alıntı:

Allah'ın adaleti ülkelerin yönetim şekline göre değildir. Allah tecavüz anında da vardı. Şeriat için bu olaydan bir pay çıkarman talihsizlik.

bak arkadaşlar sana ne güzel cevap vermişler ekleyecek bir söz bulamadım o yüzden alıntı yapıyorum

kalelibilişim yazdı:
Kısasta hayat vardır. (Kur'an-ı Kerim Bakara Sûresi 179. Ayet)
:+1:

Allah'ın kanunları gerçek adaletin kısas olduğunu ne güzel anlatmış.
@Kalelibilisim ve @sözbende ağzınıza sağlık.

@erat76 Şeriat deyince ne anlıyorsun neden korkuyorsun merak ettim?

wertyu6' Alıntı:
ülkenin % 99 u idam ı geri istiyor ama nafile geleceğini de sanmam.
en son idam 1984 yılında siyasi suçlardan dolayı verildi.bir araştırın derim siyasi olaylar dışında kaçkez idam verilmiş.Demek istediğim evet anlıyorum toplumun vicdanının rahatlaması için idam istşyorsunuz ama zaten varkende siyasi olaylar dışında yoktu varsada 70öncesine gitmek gerekir.İdam bir ceza değildir sadece toplumun vicdanını rahatlatmak için kulalnılır.

Geri