Tavsiye ile iptv

Kodla Büyü

roset

Üye
Arkadaşlar selam, anket açmak biraz karmaşık geldiği için tartışma olarak açmak istiyorum. Eğer tavsiye ve referans ile artık önerimi dersinin ne diyorsanız ile iptv alacak olsanız kim yada neyin tavsiyesi sizin için daha sağlam gelir? Fikir danışıyorum çünkü bende alacağım ama karar veremedim piyasada acayip zibil gib farklı farklı var onlarda hepsi ben iyiyim diyor :)) Kimsenin malını kötülemez, kargaya yavrusu şahin gibidir misali :))

IPTV Tavsiye hangisinin dediğini alırsınız?
İş arkadaşlar mı?
Okul arkadaşın mı?
Mahalle arkadaşın mı?
Komşu mu?
Kayınço mu?
İnternet sitesindeki tavsiye yorumları mı?
IPTV satıcısının kendisini mi?
HİÇBİRİNİ dinlemeyip kendimi mi? (kendi gözüme yakışanı mı yani)

Teşekkürler.

tavsiye edenin sistemini yerinde görüp inceleyebileceğim kişinin tavsiyesini dikkate alır incelerim :D alır mısın derseniz almam. iptv ile işim olmuyor :)

Şimdi zaruret mi desek, heves ile alakalımı desek kestiremiyorum ama zaruriyetten ötürü de biraz dikkat çekmesi var. Biraz dediğiniz anlamaya çalışıyorum trafo yakıcı olmuş tam anlamadım tavsiye edenin sistemini yerinde görüp, inceleyebileceğim kişinin tavsiyesini dikkate almak... tavsiye edenin sistemini nasıl yerinde görebileceğim ki biraz detay verebilirmisin rica etsem imkan varsa nasıl? :)

Hocam iptv tecrübe etmeyle alakalı hepsi benzer sunuculardan benzer hizmetleri veriyorlar. maç için alıyorsanız benim iptv kasmıyor diyen yalancının tillahıdır illaki kasacaktır. diğer programlar veya kanallar için güncel tutma vs işlemlerini kimisi çok sallamıyor bunun tercihi size kalmış. Ben genellikle tercihimi çok yoğun olmayan ip tv lerde kullanıyorum en son bir arkadaşım başladı bu işlere henüz yenilerden olduğu için rahat kullanıyorum ama benim internet hızım 200 mbit ve 16 ms ping sürem var o yüzden sorun yaşamadım derbiler dahil. daha önce kullandığımda en iyisini bile alsam ping sürem yavaş olduğu için sorunlar yaşamıştım. test yayını falan da fasa fiso onlara aldanarak sakın almayın ama bu işler dediğim gibi tecrübe ederek oluyor.

Ben kendi aramalarım sonunda bir sonuca ulaştım, kimseyi dinlemedim. 5 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Hele fibere geçtikten sonra tadından yenmiyor. Ara sıra server güncellenince paketleri tekrar indirmek gerekiyor.100mbit altı takılma olası en azından derbilerde.

Son düzenleme:
Fikir, tavsiye ve öneri olan her yoruma teşekkür ederim. Son 1 aya yakındır kafamda olan ve 15 güne yakındır da incelemeler yaptığım süreç içinde bugün öğlen saatlerinde kayınçonun benden para istemesiyle sonlandı :) Enişte hallettim beni işi deyip ne olduğunu bile anlamadan para istedi bende aklıma gelmedi iptv olayı.
Benim de internette forumlarda okuduğum denk geldiğim ama pahalı görünen, özellikle giderse para bu kadar gitmesin dediğim bir site vardı meğersem kayınço da orayı kullanıyormuş. Kendisi alıp bana da kurdu. Kayınço, bizimkiler ve kayınpeder ile beraber 90 + 1 de Diego Rossi ile atılan gol ile beraber keyifler son noktasına çıktı. Az önce maç bitti ve mailleri incelerken yapılan yorumların bildirim emaillerini görünce deneyimimi açıklıyorum. Açıkçası kayınçonun daha önce kullanmış olması, 500 tl nin boşa gitmeyeceği hissiyatifi ile içim rahat. Reklam amaçlı link vermek istemiyorum ama google de iptv box pro yazdığınızda bulabiliyorsunuz. Bu arada Ahmet İsmet arkadaşımın dediği gibi bir nevi benim aramam ile kayınçonun kullanması aynı denk gelmesi ve kayınçonun emrivaki yaparak işi bitirmesi ile oldu bittiye geldi. ve benim internet hızım kablonet 35 mbit kullanıyorum. İlginiz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Hayırlı pazar akşamı dilerim.

Halihazırda iptv üyeliğim bitti. Tekrardan üyelik almıyorlarmış. Şuan kullanıp da sıkıntı yaşamayan ve tavsiye etmek isteyen varsa özel mesajla bana bilgi verebilir mi.

Geçen sene ekimden bu yana konuda da paylaştığım gibi kullandığım iptv box pro sitesini incelemeni tavsiye ederim. Beğenirsiniz beğenmezsiniz bilmem ama ben de yeni olmama rağmen farklı satıcı kullanan arkadaşlarınkini de gördüm özellikle spor etkinlik kanallarında açık ara zirvedeler! Arayışınızda bol şans.

IPTV tavsiyesi olan arkadaşlar bana özelden yazar mısınız birkaç güne üyeliğim sonlanacak.

Bende dublin tv kullanıyorum şu an memnunum, bende tavsiye ederim.. Arkadaşın tavsiyesi üzerine almıştım, eğer internetiniz iyise sıkıntı yaşamazsınız.

alfa2901iptvcom sorunsuz kullanıyorum. lütfen ayrıntıları sormayın, girin inceleyin. ben de arkadaş tavsiyesi ile aldım. en kötü 70 liram gider diyerek aldım 6 aylık. gayet ucuz fakat kaliteli.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçen sene ekimden bu yana konuda da paylaştığım gibi kullandığım IPTV BOX PRO sitesini incelemeni tavsiye ederim. Beğenirsiniz beğenmezsiniz bilmem ama ben de yeni olmama rağmen farklı satıcı kullanan arkadaşlarınkini de gördüm özellikle spor etkinlik kanallarında açık ara zirvedeler! Arayışınızda bol şans.
Iptv box pro yu test ettim gerçekten görüntü kalitesi çok iyi birde kanal geçişleri çok hızlı fakat 800 TL yıllık paket fiyatı. Yani açıkçası diğerlerine baktığımızda gerçi onlar da 600TL gibi bir orana çıkmışlar ama her şeyin pahalılaşması beklenmedik bu hizmetinde zirve yapması doğal olsada pahalı gibi görünüyor :) Açıkçası arada 200 TL ile sorunlu sinir bozucu yayın izleyeceğiz diye göbek çatlattığımız ucuzları mı yoksa 800 TL verip IPTV BOX PRO yu mu seçeyim bir türlü karar veremedim. Açıkçası bir kırılma noktası tatlı 200 TL ye kıyamıyorum :)) Siz ne dersiniz arkadaşlar? :))

-------
2 Temmuz 2023 Güncelleme : Yaklaşık 20 dakika önce satıcıyla fiyatlar hakkında tekrar konuşma yaparken maçları bekleyeceğimi söyledim ve kendileri hemen satın alırsam o zaman dilimini beklemek yerine bana ek süre vererek hediye edeceklerini söyleyince papara hesabıma para yükleyip hemen satın aldım. 14 lık paketim var. Böyle bir jest yapan firmayı açıkçası hiç düşünmeden tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Iptv box pro yu test ettim gerçekten görüntü kalitesi çok iyi birde kanal geçişleri çok hızlı fakat 800 TL yıllık paket fiyatı. Yani açıkçası diğerlerine baktığımızda gerçi onlar da 600TL gibi bir orana çıkmışlar ama her şeyin pahalılaşması beklenmedik bu hizmetinde zirve yapması doğal olsada pahalı gibi görünüyor :) Açıkçası arada 200 TL ile sorunlu sinir bozucu yayın izleyeceğiz diye göbek çatlattığımız ucuzları mı yoksa 800 TL verip IPTV BOX PRO yu mu seçeyim bir türlü karar veremedim. Açıkçası bir kırılma noktası tatlı 200 TL ye kıyamıyorum :)) Siz ne dersiniz arkadaşlar? :))

-------
2 Temmuz 2023 Güncelleme : Yaklaşık 20 dakika önce satıcıyla fiyatlar hakkında tekrar konuşma yaparken maçları bekleyeceğimi söyledim ve kendileri hemen satın alırsam o zaman dilimini beklemek yerine bana ek süre vererek hediye edeceklerini söyleyince papara hesabıma para yükleyip hemen satın aldım. 14 lık paketim var. Böyle bir jest yapan firmayı açıkçası hiç düşünmeden tavsiye ederim.
IPTVBOXPRO tavsiyesi için teşekkürler. 😍😍😍

vera iyidir. samsung tv varsa ve kendi uygulamasini kullanirsaniz 4k mac olmuyor. farkli uygulamalarda 4k da veriyor.

IPTVBOXPRO sitesinin gerçek adresi ne? Üye oldum. Giriş yapılamııyor. Sohbetten de önce papara'dan para yatır. Açıklama yazma vs. diye talep geldi... Önce para sonra üyelik vs... biraz ters geldi... Ya bir hile veya bir yerden alıp tekrar satma vb. bir durumdan şüphelendim... veya tamamen bir kandırmaca...

IPTVBOXPRO sitesinin gerçek adresi ne? Üye oldum. Giriş yapılamııyor. Sohbetten de önce papara'dan para yatır. Açıklama yazma vs. diye talep geldi... Önce para sonra üyelik vs... biraz ters geldi... Ya bir hile veya bir yerden alıp tekrar satma vb. bir durumdan şüphelendim... veya tamamen bir kandırmaca...
Hocam site adresi yukarıda arkadaşlar paylaşmışlar zaten www.iptv.cam sistemleri kapalı devre. Dediğiniz gibi önce kayıt oluyorsunuz sonra ödeme alıyorlar ve peşine hesabınızı aktifleştiriyorlar ki sipariş veresiniz. Siparişten sonra da bilgilerinizi gönderiyorlar email ile.

Üye oluyorsunuz ama giriş yapabilmeniz için onların dediğim gibi ödeme aldıktan sonra üyeliğinizi aktif ediyorlar. Rahat olun çalışma yöntemleri bu şekilde. Ha bir tüyo herkesi de kabul etmiyorlar! Yani üye oldunuz illa geldiler diye bir şey yok parayı da yatırtmıyorlar zaten önce üyeliği kontrol ediyorlar.

Maç yayınları için alacaksanız, canlı yayınları çok kötü oluyor ve bir iki dakika gecikmeli geliyor, uefa maçlarını önümüzdeki 3 sene için trt aldı, bein de çok pahalı değil. Ücretli platformlar için alacaksanız torrent sitelerinden halledilebilir.
Turktorrent sitesinin iptv si varmış, ben kullanmadım ama davetiyesiz üye olmak için kullanılabilir.

Maç yayınları için alacaksanız, canlı yayınları çok kötü oluyor ve bir iki dakika gecikmeli geliyor, uefa maçlarını önümüzdeki 3 sene için trt aldı, bein de çok pahalı değil. Ücretli platformlar için alacaksanız torrent sitelerinden halledilebilir.
Turktorrent sitesinin iptv si varmış, ben kullanmadım ama davetiyesiz üye olmak için kullanılabilir.
Evet turk torrentin iptv si var yok değil lakin 1 yıllık 40 euro üyelik bedeli var ayrıca iptv alacaksan aynı kaliteyi daha doğrusu kalitesizliği aliexpressten 20 dolara da alabilirsin. Dalmak yayınları işte. Bir duyumunuz olmuş madem doğrusunu ve detayını benden bilgilenmiş olun. Hani varsayım ile konuştuğumu düşünüyor olabilirsin belki ama al sana bak ekran kanıtı

Ücretli vereceksin arkadaşım tavsiyesi ve yorumu çok olan satıcılardan alman önerimdir

1707416912646.png

Ben de aygul200 ile aynı fikirdeyim baya bir denemişliğim oldu en iptvboxpro yu öneririm. Gerçi ben oradan alamıyorum artık banlıyım kardeşim cihazda yayın açmayı beceremeyince benim bilgilerimle giriş yapıp soluksuz ana avrat düm düz gitmiş 😂 Onlarda benim tüm cihazlarımı fişlemişler arada bir gittiğimde küfürü yiyorum direkt siteden atılıyorum :)

Geri