tavsiye edebileceğiniz toplu sms hizmeti varmıdır

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar iyi akşamlar.Velilerimize bilgilendirme yapmak amacıyla toplu sms hizmeti satın almak istiyoruz.Forumda araştırma yaptım ama genelde mesajlar biraz eski en güncel olarak kullanan arkadaşlarım varsa acaba bana yardımcı olabilirler mi...
Okulumuz 400 öğrenciden oluşmaktadır.

önerebileceğiniz bir hizmet kuruluşu yada bir program varmıdır.Adamlarla anlaşma yaparken önereceğiniz bir şeyler varmıdır..araştırmalarım sonucunda adamlarla telefonda pazarlık yapınca baya bir fıyat kırıyorlarmış

mos k12 aldık biz okula.10000 adet 300 tl idi.guzelligi su eokuldan devamsızlığı günlük güncelleyip veliye sms göndermek.ayrica 1 ve 2 devamsizlik uyarilari da sms ile atiyoruz.

Ilk sms hocam.22000 sms 300 tl. en onemli ozelligi alt kullanici olusturabiliyorsun. Tel no ekleme ve menu olarak cok basit. Kullaniyorum tavsiye ederim. rehber olusturdaktan sonra hangi msj olursa olaun gerek 400 kisiye gerekse devamsizlik gerek bilgilendirme mesajin sadece 10 sn.

ttmesaj hocam türk telekomla anlaşmalı, okul telefonuna bağlayıp faturada abartmazsan devlet ödüyor okula ek fatura yok, mesaj anlaşması yapıyorsun

Geri