taşınabilir diski görmüyor

Kodla Büyü

designbote

Üye
arkadaşlar dizüstü bilgisayar taşınabilir hdd yi görmüyor. farklı usb lerden denedim olmadı.
aynı taşınabilir diski başka masaüstü veya dizüstü bilgisayara bağladığımda açılıyor.

disk yönetimini açtım ordan da göremedim.

sürücü ismini değiştirip yapmaya çalıştım solid disk kullandığım için performansı düşmesin diye diski bölmedim sadece C sürücsü var onunda ismini değiştirmek istediğimde izin vermiyor.
benzer sorunu yaşayan var mı?

Merhabalar hocam , çok emin değilim ama baska bir Windows bilgisayarda diski taktiginizda onar seçeneği geliyor mu? Geliyorsa onar diyebilirsiniz. Dedigim gibi çok emin değilim bu konu hakkında ama bir arkadaşımın mac bilgisayarında bir hard diski görmüyordu diger bir arkadasim windowsa takip onar dedikten sonra mac bilgisayar hard diski gördü. Deneyip denememeniz size kalmış

Arkadaşlar atak kullanırken anahtar olarak hazırladığım usblerden bazıları çalışmıyor. Kendi bilgisayarıma taktığımda usb tanınıyor ışığıda yanıyor fakat bilgisayarımda görünmüyor ne yapabilirim ? (Disk yönetiminde de görünüyor)

Eminim bu sorunu yaşadığınıza yok mu söyleyecek biri usb nin ışığı yanıyor fakat görünmüyor.bozulduysa söyleyin atalım çöpe. gerçi okuldan bi öğretmenin flashı üstelik daha bir hafta olmadı alalı..

Geri