tarayıcının script özelliklerii

Kodla Büyü

seheryeli

Site Gezgini
Arkadaşlar,
e okul sisteminde aşagıdaki uyarı veriyor.script özelliklerini nasıl açacağız.sanırım net özelliklerinden ama beceremedim.YARDIMMMM

"Sorunsuz Kullanım için bu tarayıcının script özelliklerinin açık olması gerekmektedir. Sistem özellikleri uygun değilse, üsteki form aktif olmayacaktır"

hocam ben de, eşimle farklı okullardayız ve aynı bilgisayarı kullanıyoruz.ancak birimiz kendi şifre ve kullanıcı adıyla girip işlem yaptıktan sonra, diğerimiz kendi şifre kullanıcı adıyla girse de aynı ekran açılıyor.ekran sayfaları birbirine karışıyor. ayrıca sayfalardaki güvenlik kodları hiç değişmiyor.bi çözümü var mıdır sizce?

Araçlar-İnternet Seçenekleri-İçerik-Otomatik Tamamla- Formları sil veya parolaları sil.

:-1: :( ya araçları buldum ama orta vr yuksek -orta var yüksek vr düşük yok bulamadım aglıyıcam ha :cry: :eek: :sleep:

arkadaşlar bende e-okula girmeye çalıştığımda tarayısının script özelliklerinin açık olması gerekiyor diye bir uyarıyla karşılaşıp giremiyorum. Bu sorunla karşılaşıp çözen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim iyi çalışmalar herkese..

Geri