tarayıcı tanıtma ve güvenlik kartı sorunu

Kodla Büyü

fabe

Site Gezgini
arkadaşlar önemli 2 sorunum var.
Birincisi; benq scanner 7650t tarayıcımı bir türlü yükleyemedim.Önce programı kurup tarayıcının fişini takıyorum flatbedscanner 22 aygıtınızı yükleyemedi. diyor. cd istiyor takıyorum bulunamadı diyor. Vista ile mi alakalı acaba.başka sürücü mü bulmam gerekiyor?

İkincisi de güvenlik kartı olmasına ve programı kurulu olmasına rağmen yapılan değişiklikler bazen kalıyor bazen kalmıyor. Güvenlik kartı arızalı olduğu için midir yoksa başka sebebi mi vardır. teşekkür ederim.

Benim yeni BT sınıfımda da Benq 7650T tarayıcı var ve hangi sürücüyü yükledimse düzelmedi.Benq'nun kendi sitesinden indirdiğim sürücü de işe yaramadı.Elinde Vista ile uyumyu sürücü olan veya soruna çözüm bulan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

İyi çalışmalar...

mrblar bu sorunu bende yaşıyorum foruma da daha önce yazdım şu sürücü nerden bulunacaksa lütfen paylaşın okuldaki tek tarayıcı bende ve lazım olduğunda çalıştıramadım demek hoş olmuyor :(

şu an benq 7650T yazıcım var daha önce çalıştırmıştım ama şu an yeni windows XP SP2 kurudum ve ne yaptıysam çalıştıramıyorum.sürekli mirascan programına tıkladığımda "scanner is not found!please check if 1.scanner power on 2.cable is frimly connected"uyarısıyla karşılaşıyorum.kablolarda bir sorun yok USBnin ucunda elektrik var.Sorun ne olabilir?

hocam bana da atar mısn?e mail adresim :adnancosgun_@hotmail.com şimdiden teşşkür ederim bayağı aradım hocam bulamdım..

lütfen bende istiyorum beenq 7650 scanner ın vista uyumlu sürücüsünü...diğer alanda verilen linklerden indirdiğim driver lar işe yaramadı. kendi cdsi de vista uyumlu deil zaten.

buraya link versek olmazmı banada lazım
fabe hocam ben ne yaptıysam exper labda wslite kartları aktifleştiremedim

ACİL YARDIM!!

ateke' Alıntı:
şu an benq 7650T yazıcım var daha önce çalıştırmıştım ama şu an yeni windows XP SP2 kurudum ve ne yaptıysam çalıştıramıyorum.sürekli mirascan programına tıkladığımda "scanner is not found!please check if 1.scanner power on 2.cable is frimly connected"uyarısıyla karşılaşıyorum.kablolarda bir sorun yok USBnin ucunda elektrik var.Sorun ne olabilir?

aynı sorun var bende de..

ama başka bilgisayarlarda da denedim,hepsinde aynı hata...

burada yazılanlara katılıyorum. Günlerdir arıyorum ve bulamadım. xp ve vistada çalışabilen sürücü lazım, veya çözüm yöntemi arıyorum bilgisi olan bir arkadaş buraya çözümü yazabilir mi
banada yardım edin lütfen cemalaltunkilic@gmail.com

Geri