Talihsiz Böteci (En İyi Proje Ödüllü Amatör Film)

Kodla Büyü
çok beğendim... bugün yaşadıklarımın üzerine de güzel tuz biber oldu :+1: thanks

valla bravo keske bu video ben unıv gıtmeddedn böte tercih etmeden çekilmiş olsaydı bizi neleri beklediğini bilerek tercih etseydik şimdi yaşayarark öğrendik hepsini

Gerçekten harika video bir şaheser.

Ancak sonunu ben beğenmedim.Bütün mesajı yine bizlere yani BöTE cilere vermiş.Zaten işimiz çoktu extra iş çıktı birde bunun yanına...Neymiş bu kadar işe rağmen mutlu olacakmişız .Keşke bu mesajı bazı zihniyetlere gönderseydi :)

15 bilgisayara sığdırmak zorunda olduğumuz 45+ öğrenciden ve formatörlük sıkıntılarından bahsedilmemesi büyük eksiklik..Ama yine de çok güzel olmuş. Yapanların ellerine sağlık :)

evet çoğu sıkıntıya girmemiş ama yine de bu video bizim sesimizin duyulmaya başladığını gösterir.Emeği geçenlerin ellerine,yüreklerine sağlık... :+1:

süper :+1: Daha dün bana da dersin ortasında gelip, ders mi işliyordun diyen birine evet dememe rağmen, apartmanında oturan kişilerin ismini verdi ve bunları word'de 1,5 X 5 cm boyutlarında yazdır,bunu kapı ziline koyacağım tamam mı dedi. Kapıcı olsam daha fazla saygı görürüm herhalde. Rica etse neyse... :x

nneshe' Alıntı:
süper :+1: Daha dün bana da dersin ortasında gelip, ders mi işliyordun diyen birine evet dememe rağmen, apartmanında oturan kişilerin ismini verdi ve bunları word'de 1,5 X 5 cm boyutlarında yazdır,bunu kapı ziline koyacağım tamam mı dedi. Kapıcı olsam daha fazla saygı görürüm herhalde. Rica etse neyse... :x

Hocam eğer birisi sizden rica minnet kendisine yardımcı olmanızı istiyorsa yardımcı olursunuz. Ama size göreviniz olmayan bir konu görevinizmiş gibi emir verilerek yaptırılmaya çalışılıyorsa ve sizde sesiniz soluğunuz çıkmadan ne deniyorsa yapıyorsanız sonra söylenmeye hakkınız yok. Bu kadar ezdirmemelisiniz kendinizi. Bunun formatörlükle veya öğretmenlikle bir alakası yok.

bu konuşmanın ardından "yapabilir misiniz hocam dediniz sanırım" dedim. Şok oldu ve hafif gülümseyip sınıftan çıktı. ki istediğini yapmadım. Artık yanıma yaklaşamıyor :)

Asında bu videoyu Meb dekilerin izlemesinde çok büyük bir yarar var...Tabi anlayana...Ellerine sağlık videoyu hazırlayanın...Ben bu sene sınava girip bölüm değiştirenlerden olacam galiba...hayırlısı artık...

mesleğe başladığım ilk günlerim geldi aklıma 4 hurda pcyle 47 öğrenci.... şimdi de çok şey değişmiş değil.. ve insana istifayı düşündürmesine değinmesi çok anlamlı oldu benim için bu aralar ben de bunu çok sık düşünür oldum...

Ben deokula ilk gittim gider gitmez yazıcıyı gösterdiler.. Aynen derste müdür yardımcısı gelip ilçe milli eğitim müdürü aradı bi arayın diye geldi :)

ya nasıl bir videodur sanki oynayan bendim ama çok çok az yorulduğum aşağılandığım umursanmadığım umursanmadığı m kısımlar ya tamamıyla çekilseydi hayatımız sanırım drama + korku olurdu

Geri