takvim eklemek istiyorum...

Kodla Büyü

aysegul_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
siteye takvim eklemek istiyorum... biraz araştırdım hazır kodlar var ama ya ingilizce ya da başka sitelere bağlı olarak çalışıyo...

kendim yapmaya çalışsam, tasarım olarak yapılabilir, ama onun otomatik olarak güncellenmesini nasıl sağlayacağım...

bir fikriniz var mı? ne yapabilirm...

sayın hocam bence hazır flash saat ve takvimler ler var onları kullanabilirsiniz. Saygılarımla...

Asp - php ? Joomla

Html yada falsh takvim,,,

Etkinlik girişi yapılacka mı; sadece takvim mi görünecek

bunun için elimde bir tane var dediğin gibi o günün tarihi ve saati gösteren bir kod, ben bizim okulun sitesindede kullandım bana mail adresini verirsen gönderirim.

ts0661' Alıntı:
bunun için elimde bir tane var dediğin gibi o günün tarihi ve saati gösteren bir kod, ben bizim okulun sitesindede kullandım bana mail adresini verirsen gönderirim.

Hocam site boşunamı duruyor :) Siteye upload edinki herkes kullansın :)

<table border="0" id="t1"><tr><td><a href><param name=wmode value=transparent><embed style="" src="http://www.relojesweb.com/flash/reloj7.swf" wmode="transparent" type="application/x-shockwave-flash" height="100" width="100"><param name=wmode value=transparent></embed></a></TD></tr><tr><TD align="center" style="font-family : verdana;font-size : 8px;font-variant : small-caps; text-decoration : none;"><div id="control" style="display:none">Quiz1da6 feeTha5e eiKi2roo Quaix4ma DeeXah6k See1ceaw oo3faeQu loTh3boo</div><div id="control2" style="display:none">chee9Phi Tie7queo othe4Ka0 Ooku4aiS yahX5kee aid6XeuS ahch0Bah eeJie9ax</div></TD></tr></table>

Kodları temizleyerek reklamsız hale getirdim. Ama saatin üzerine tıklayınca adrese yönlendiriliyor. Onu nasıl engelleyeceğim?

Arkadaşlar Egitek sayfasındaki takvimi okulun sitesine nasıl ekleyebilirim?
Kodlarını kaynaktan bulup eklemeye çalıştım ama olmadı. İnternet haftası da geliyor.

fla içerisinde bilgi kısmını isterseniz kaldırın .
Alıntı olduğu için ben bişey değiştirmedim.

Ekli dosyalar

• Guide_Flash_Calendar_TR.zip
    48.3 KB · Görüntüleme: 239
Re:

muallimtamer' Alıntı:
http://www.clocklink.com/gallery.php
saat için tavsiyem

Siteye saat eklemek istiyorum da bu siteden aldığım html kodlarını dw de nereye yapıştırmam gerek.Saati eklemek istediğim tabloya yapıştırdım olmadı.

Geri