TAHTAYA İMAJ ATTIM,ADMİN KUL.YOK "ÇÖZÜLDÜ"

Kodla Büyü
Re: TAHTAYA İMAJ ATTIM,ADMİN KUL.YOK

samil' Alıntı:
vestel kullanıcısında iken bilgisayarım sağ tık yönet-kullanıcılar-adminisitrator-sağ tık- hesap devre dışı işaretleyin.bundan sonra direk vestelde açılır. Tabii vestel oturumunu silmediyseniz
hayır, vestel kullanıcısını silmedim. dediğinizi yaptım fakat hala adminle giriş yapmaya çalışıyor.başka kullanıcı yı seçip vestel yazarsam vestel oturumunu açabiliyorum.

Hesabı devre dışı aldıysanız o hesabın gözükmemesi ve doğal olarak ta oturum açmaya çalışmaması lazım.
Bence yönet e tekrar gelip devre dışı işaretli mi bakınız.

devre dışı işaretli değil, işaretlendiğinde admin de gidiyor zaten. sonra güvenli modda açmak zorunda kalıyorum.

svbarut' Alıntı:
etkileşimli tahtaya vestelin orjinal imajını attım( ilk defa denedim) imaj bitti adminstratör kullanıcısı yok.sadece vestel kullanıcısı var onda da yönetici izinleri yok, program kuramıyorum.netsupport protect yapılandırması ile düzelir derken, karşıma bir şifre çıktı ve bizim o kullandığımız şifreyi kabul etmiyor. bu netsupport şifresini bilen veya soruna çözümü olan var mı arkadaşlar?
benzer durum bende de var dün imaj attığım tahtada netsupport protect şifresi ile giriş yapamıyorum protect i inaktif yapamıyorum siz nasıl çözdünüz

çok fazla kişinin başına gelmese de sorun sonunda çözüdü
uakkas hocama teşekkürler :++:

netsupport protect deactive edildikte sonra çalıştır>netplwiz>kullanıcı hesapları>"kullanıcı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola girmelidir" kutucuğundaki tik işreti kaldırılır.tahta yeniden başlatılır.

http://blog.tamindir.com/windows-8-acil ... ilir_1297/

("kullanıcı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola girmelidir" kutucuğu işaretli değil ise)
" ad ve parola girilmelidir" kutucuğunu işaretleyip vestel>özellikler> grup üyeliği kısmında diğer (homegrup) seçeneği işaretliydi.onu yönetici olarak seçtim.ve kullanıcı hesapları>gelişmiş >gelişmiş kısmındaki vestel üyeliklerinden home grup u kaldırdım.tekrar ad parola girilmelidir tikini kaldırdım tamam deyince otomatik oturum aç penceresi çıktı.kullanıcı adı vestel parola kısmını boş bıraktım ve tahtayı yeniden başlattım sorun düzeldi.

hangi hesapla bilgisayarınızın açılmasını istiyosanız diğer hesabı/hesapları devre dışı bırakın açılmasını istediğiniz hesabı aktif edin.

tatarolcay' Alıntı:
svbarut' Alıntı:
etkileşimli tahtaya vestelin orjinal imajını attım( ilk defa denedim) imaj bitti adminstratör kullanıcısı yok.sadece vestel kullanıcısı var onda da yönetici izinleri yok, program kuramıyorum.netsupport protect yapılandırması ile düzelir derken, karşıma bir şifre çıktı ve bizim o kullandığımız şifreyi kabul etmiyor. bu netsupport şifresini bilen veya soruna çözümü olan var mı arkadaşlar?
benzer durum bende de var dün imaj attığım tahtada netsupport protect şifresi ile giriş yapamıyorum protect i inaktif yapamıyorum siz nasıl çözdünüz

'clonezilla_vestel_65_v4.iso' imajı ile format attım. birisi bana net support protect'i nasıl deaktive edeceğimi anlatabilir mi rica ediyorum.. v...3 şeklindeki malum şifre işe yaramıyor. PM bekliyorum, şimddien teşekkür ederim.

hocam ekran kılavyesinden malum sifreyi yazınca kabul etmiyor. usb kılavye takılıp yazınca oluyor. aynı sorunla bayagı cebelleşmiş biri olarak yazıyorum.

Merhaba arkadaşlar benimde faz 1 tahtalara atak kurmam gerekiyor ama yönetici hesabı oluşturmamı istiyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

Geri