Tahtanın Formatlandıktan Sonra Program Yüklenememesi

Kodla Büyü
Merhaba 12. sınıf öğrencisiyim tahta ile çok işimiz oluyor. Özellikle sunum felan için baya ihtiyacımız oluyor. Tahtada office programının lisansı bitmiş bende tahtanın admin hesabına giriş yapıp libreoffice yükledim. Bir hafta sonra tahtaya format atmışlar saçma bir şekilde. Fakat format öyle böyle bir format değil. Hiç bir program yüklenmiyor. VLC yok, RAR yok, Chrome yok. E öyleyse biz ne yapalım bu tahtayı ? Office de yokki tahtadan word dosyası felanda açamıyorsun. Bu hesapta admin hesabına girmeye çalıştım admin hesabı yok. Kullanıcı değiştirde sadece VESTEL var. Başka kullanıcı yok. Tahtada yine netsupport kurulu şifresini bilmiyorum. Belki o engelliyordur. Bana yardımcı olabilir misiniz ?

1-Koruma kilidinin kaldırılırsa program yüklenebilir..
2-Okulda Bilişim Tek. Öğretmeni varsa bu işi yapar siz öğrenciler müdahale etmeyin derim..
3-Öğretmen yoksa okul idarecilerine durumu anlatın en yakın okuldan olmadı Milli Eğitim Müdürlüğünden yetkili öğretmen(Bilişim) bulup okula davet etsinler..
4-Olmadı Vestel servisini tekrardan çağırsınlar..
5-Bence bu işlere hiç bulaşma iş üstüne kalır..
6-Yeni yapılacak üniversite sınavında sana başarılar dilerim ;)

1-Program Koruma kilidi kaldırılırsa program yüklenebilir..
2-Okulda Bilişim Tek. Öğretmeni varsa bu işi yapar siz öğrenciler müdahale etmeyin derim..
3-Öğretmen yoksa okul idarecilerine durumu anlatın en yakın okuldan olmadı Milli Eğitim Müdürlüğünden yetkili öğretmen(Bilişim) bulup okula davet etsinler..
4-Olmadı Vestel servisini tekrardan çağırsınlar..
5-Bence bu işlere hiç bulaşma iş üstüne kalır..
6-Yeni yapılacak üniversite sınavında sana başarılar dilerim ;)

Geri