Tahtalar için kablosuz klavye mouse set tavsiyeniz

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Okulumuzda derslik sistemine geçtik. Tahtalar için kablosuz klavye ve mouse set ihtiyacımız oluştu. Önerebileceğiniz uygun fiyata donanımları paylaşırsanız sevinirim.
TEŞEKKÜR EDERİM

Hocam ben kendim de bu seti kullanıyorum. Ancak müdür 40 lirayı geçmesin dedi
İyi üründür ama. Ben de çok memnunum. Akıllı tahtalarla uyumlu

Hocam geçen yıl Logitech MK220 aldım okula gayet memnunum. Kampanyaya denk geldi. 49.90 TL ye almıştım. Tavsiye ederim. :+1:

Sayın hocam, hangi modeli olursa olsun logitech marka olsun. Everest ya da benzeri çin işi kablosuzlara yanaşmayın bile. 40 TL'yi veren 50-60 TL'yi de verir.

Ben iki senedir a4tech marka kullanıyorum. Sınıfın en uzak köşesinden bile çekiyo. Hp ve logitech de denedim ama beni tatmin etmedi.

microsoftunkini aldım ben 3 senedir tık demedi hiçbir şekilde. Orjinal klavyemden daha güzel onu kullanıyorum günlük hayatta da. :) :)

logitech k220 klavye, logitech m150 mouse var bende ara ara bim marketler de de satılıyor. Gayet başarılı.

Ya artık herkeste Akıllı Tlf lar var. Madem tahtalar da akıllı. Hala klavye fareyle kim uğraşır. Unified remote isimli apk yı kurun.Telefonun ekranını klavye ve fare olarak kullanın.Yalnız faz 1 lerdeki wifi ile çalışmıyor. Hotspot özellikli Usb Wifi flash stick işinizi görür.Faz 2 lerde ise denemedim.(prosunu satın almanız tavsiye)

nuhfaruk' Alıntı:
Ya artık herkeste Akıllı Tlf lar var. Madem tahtalar da akıllı. Hala klavye fareyle kim uğraşır. Unified remote isimli apk yı kurun.Telefonun ekranını klavye ve fare olarak kullanın.Yalnız faz 1 lerdeki wifi ile çalışmıyor. Hotspot özellikli Usb Wifi flash stick işinizi görür.Faz 2 lerde ise denemedim.(prosunu satın almanız tavsiye)

Söylediğin mantıklı hocam ama bizim okulda hala daha pek çok öğretmende akıllı telefon yok. Ayrıca telefon ekranını değil mouse gibi kullanmak adamlar normal tahtada zorlanıyor. Maksat kolaylık. Ama tahtaya klavye fare takmanın ekstra sıkıntıları var. O konuda da sizin basit önlemler almanız gerekiyor. En güzeli hiç klavye fare almamak :D

aydinx' Alıntı:
Hocalarım mouse ve klavyenin ücretini okuldan mı isteyeceğiz yoksa kendimiz mi alacağız :)
Hocam biz derslik sistemine geçtik. Müdür 40 lira verdi mouse başı. Öğretmenlerde logitech olsun deyince ben de 20 lira da öğretmenlerden topladım mecbur. 60 liraya geldi. Hediye Çeki filan 55 lira işte.

nuhfaruk' Alıntı:
Güzel bir uygulama bunu kullanırken aynı int hattına bağlı olmak gerekiyor galiba bu durumda tel Meb sertifika kurmamiz gerekirmi

Re: Ynt: Tahtalar için kablosuz klavye mouse set tavsiyeniz

Kablosız klavye mause setlerini az biraz tekno marketlerde gördüm de.
Klavyesi büyük ve mause u ayrı olan bir ürün varmıdır?

Geri