Tahtada ilk kez böyle bir sorunla karşılaşıyorum

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
mrb arkadaşlar. tahtanın bir tanesi gece boyu acık kalmış. ondan sonra bir daha açılmadı. Fatih yazısı geliyor takılıyor. f8 çalışmıyor. bios açıp yeniden kurayım diyorum maalesef biosa bile girilmiyor. ne yapmam lazım
tş ederim

flash var hocam ama biosa girip flashdan açamıyorum ki. daha önce defalarca kurdum ama bunu anlamadım

Hocam bizim de 2 tahta böyle olmuştu. Sadece Fatih yazısı gelip takılıyordu. Aradan 3-4 gün geçti. Tahta sürekli kapalıydı. Tahtayı açtık. Normal bir şekilde çalıştı. Hiç bir sorun yokmuş. Artık elektriksel mi mekaniksel bir durum mu bilmiyorum ama sorun sonra kendiliğinden geçti. Bence biraz beklemeyi deneyin hocam. Yalnız elektrik fişi takılı durmasın. Bir kaç gün sonra tekrar deneyin.

lion26' Alıntı:
Hocam bizim de 2 tahta böyle olmuştu. Sadece Fatih yazısı gelip takılıyordu. Aradan 3-4 gün geçti. Tahta sürekli kapalıydı. Tahtayı açtık. Normal bir şekilde çalıştı. Hiç bir sorun yokmuş. Artık elektriksel mi mekaniksel bir durum mu bilmiyorum ama sorun sonra kendiliğinden geçti. Bence biraz beklemeyi deneyin hocam. Yalnız elektrik fişi takılı durmasın. Bir kaç gün sonra tekrar deneyin.
Benim araçta öyle arıza lambası yanıyor.... iki gün kullanmayınca sönüyor :+1:

Hocam elektrik fişini çek 5-10 dakka bekle tekrar çalıştır. :idea:

Bu arada imaj al diyenler arkadaş yazmış F8 - Delete tuşları işe yaramıyor, biosa giremiyorum diye. Nasıl imaj alacak yada imaj atacak? :?

servisden geldiler. cihaz ekran hariç tamamen değişmesi gerekiyormuş. cevap yazan arkadaşlara teş ederim

Geri