tahta windows etkinleştirme sorunu

Kodla Büyü

ctrl+z

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar yeni geldiğim okulda faz 2 tahtalara http://www.eba.gov.tr/haber/1441374414 linkindeki imajı kurulmuş ve deep freeze var. tahtalar etkinleştirilmemiş olarak gözüküyor.Geçen sene burda olan arkadaşı aradığımda hepsini etkinleştirdiğini söylüyor neyse etkinleştirmek istediğimde bu ürün anahtarı başka bir bilgisayarda kullanılıyor dedi ben de microsoft desteği arayıp telefonla onay kimliğini aldım ve etkinleştirdim tabı deep freeze pasif yapıp. 2-3 gün sonra baktığımda windows tekrar etkinleştirilmemiş olarak gözüküyor. okulda 23 tahta var hepsini onay kimliğiyle etkinleştirdim daha sonra da baktığımda 4 tanesi etkinleştirilmiş olarak gözüküyorsa 19 tanesinde deep freezi pasif yapıp etkinleştirmeme rağmen 2-3 gün sonra yine etkinleşmemiş olarak gözüküyor.Bu durumla karşılaşan, yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler nasıl bir yol izlemeliyim acaba?

kimse karşılaşmamış sanırım peki etkinleştirmeden kullansak tahtaları bir sorun olur mu?performansda filan...

Arastirdim hocam zaten biosdaki keyi kullanınca bu ürün anahtarı başka bilgisayarda kullaniliyor diyor ben de destegi arayip onay kimliğiyle etkinlestirdim ama 2-3 gün sonra etkinlestirilmemis olarak gözüküyor velhasıl kelam başka bir sorun var etkinlestirmesek sorun olur mu?

kdoksan hocam lisanssız kullanmanın bir kullanışlılık açısından bir sıkıntısı var mı ilerde pc yi filan kilitler mi?

Geri