Tablette eski okulumun adı gözüküyor

Kodla Büyü

mgkmgk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar tayinim çıktı yeni okulda göreve başladım. Ama tablet üzerinde halen eski okulum gözüküyor. Ama eba üzerinde her yerde yeni okulum gözükmekte. Sadece tablette eski okul gözüküyor. Bu sorun nasıl çözülür

Eski okulunuz tabletin sevkini yapmamış sanırım hocam KBS üzerinden eski okulun yeni okula devir yapması lazım diye biliyorum.

gül1' Alıntı:
Eski okulunuz tabletin sevkini yapmamış sanırım hocam KBS üzerinden eski okulun yeni okula devir yapması lazım diye biliyorum.
Sadece KBS devri ile okul adı değişmez. O ayrı bir mevzu. Pybs sistemi üzerinden tablet nakil kısmı var. Oradan eski okulunuzun nakil bildirimi girmesi gerekir. Sonra yeni okulunuzdaki pybs sistemi üzerinde adınız çıkıyorsa eğer o zaman tabletinizde yeni okulunuz görünür.

boteakif' Alıntı:
gül1' Alıntı:
Sadece KBS devri ile okul adı değişmez. O ayrı bir mevzu. Pybs sistemi üzerinden tablet nakil kısmı var. Oradan eski okulunuzun nakil bildirimi girmesi gerekir. Sonra yeni okulunuzdaki pybs sistemi üzerinde adınız çıkıyorsa eğer o zaman tabletinizde yeni okulunuz görünür.
PYBS de bizim okulda gözüküyor ancak tablet üzerinde eski okul

Hocam EBA'dan profilinizi güncelleyin. Daha sonra tabletten EBAHesap'tan çıkış yapıp tekrar giriş yapın. Büyük ihtimalle düzelecektir. Okulumuzda çalışan bir öğretmende bu yöntemle aynı sorunu çözdük.

Şubatta okulumuza atanıp adaylığını memleketinde yapan bir öğretmene tablet verdim. Aktivasyon yapınca tablette geldiği okulun adı çıktı. Pybs'de de görünmüyor hala.

cgg*seco' Alıntı:
Hocam EBA'dan profilinizi güncelleyin. Daha sonra tabletten EBAHesap'tan çıkış yapıp tekrar giriş yapın. Büyük ihtimalle düzelecektir. Okulumuzda çalışan bir öğretmende bu yöntemle aynı sorunu çözdük.
Maalesef olmadı

Geri