Tabletlerden gelen şikayetler

Kodla Büyü

karinca_52

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Son güncellemelerden sonra tabletlerden sürekli şikayetler gelmeye başladı... Dosya indirip kuramama , veya değişik hatalar söylemeye başladı çocuklar... Sizlerde durum nedir? Neler yapıyorsunuz tabletlerle ilgili

En son güncellemeden sonra tablet ögrenciler için kullanılamaz hale geldiği için şikayet de gelemiyor. Bu ara son modamız tabletin açıkken şarj olmaması kapalıyken olması...

nht268' Alıntı:
En son güncellemeden sonra tablet ögrenciler için kullanılamaz hale geldiği için şikayet de gelemiyor. Bu ara son modamız tabletin açıkken şarj olmaması kapalıyken olması...

Aynen... Ama geçenlerde bir öğrenci Ayarlar'ınbile kaybolduğunu söyledi.

Sizinkiler geç kalmış :D hocalarım ben dönem başından beri uğraşıyorum mdm hatalarıyla :D kuramama ile
Gelen Tabletleri arızaları
1-Şarj Girişinin Bozulması(Çoğunluk) Çözüm : Servise gönderiyorum ücretsiz yapılıyor
2-Mdm hatası - (Güncellemeden sonra) Çözüm Servise gönderiyorum yazılım güncelleme yaptırıyorum çoğunluğunda sorun ortadan kalkarken az bir kısmında kalmayabiliyor.)
3-Ekran Kırılması Çözüm Servis 236 TL istiyor. Öğrenciler vermediğinden geeri geliyor.
4-Şarj oluyor açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Çözüm servise gönderdim daha gelmedi :D
5-Wifi Çalışmama Hatası Çözüm : Yazılım güncelleme sonrası sıkıntı kalmıyor...
Genel hatalar böyleydi...

Geri