Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Tablet tavsiyesi

Konu, 'Her Telden' kısmında malibozkus tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. malibozkus

malibozkus Aktif Üye

2. exgol

exgol Aktif Üye

ben de merak ediyorum.

3. sturkmen

sturkmen Seçkin Üye Seçkin Üye

bu tabletler ucuz muş ben çok pahalı zannediyordum.

4. ilk3r

ilk3r Süper Üye Süper Üye

Arkadaşlar 400 - 600 arası tabletlerden hangisini öneririsiniz? Şimdilik alacak durumum yok ama öğretmen arkadaşlar sürekli benden tablet önerisi istiyorlar.

5. beyazgolge

beyazgolge Süper Üye Süper Üye

6. sert_hard

sert_hard Seçkin Üye Seçkin Üye

Mali hocam polypad 7208 modelini bikaç hafta önce bir öğretmen arkadaş aldı. (söylemiştim sana da zaten)
    performans olarak baya iyi, işlemci ve ram kapasitesi piyasadaki pek çok modelden üstün. Ekran parlaklığı, çözünürlük çok güzel. 1080p hd film rahatlıkla izleniyor. Dokunmatiği çok nadir takılmalar ve atlamalar yapsa da oldukça iyi. Batarya idare eder, 10-12 saat sürekli kullanımda dayanıyor. wifi biraz sıkıntılı, arada kopmalar oluyor, ağ varken bile yokmuş gösteriyor, wifi kapatıp açınca düzeliyor. OTG kablosu ile USB bellek HDD takabiliyorsunuz. HDMI kabloda var ama ben incelemedim.
    Oyun performansı da güzel, Angry Bird, Fruit Ninja gibi oyunları çok rahat oynatıyor. Bi uçak oyunu var grafikeri falan yüksek arada menü geçişlerinde falan hafif duraklıyor ama sıkıntı yaratacak ölçüde değil.
    Android işletim sistemi zaten, 4.0 stabil çalışıyor. Web tarayıcısı falan çok hızlı, internet güçlüyse şakır şakır açıyor.

7. sert_hard

Birde bu ploypad e rakip Dark Evo Pad tabletler var. İnternette yorumlarda sürekli kıyaslama yapılmış, çoğu özelliği aynı, Dark'ların bataryaları mah olarak daha yüksek, yani daha uzun süre şarjı gidiyor.
    Ama elime alıp incelemedim. Kullanan arkadaşlar bilgi verirlerse kıyaslama imkanımız olr.

8. sert_hard

bende baya süredir almayı düşünüyorum, Polypad tarzı uygun bir tablet.
    Ama olurda telefonu elimden çıkarabilirsem Galaxy Note-2 alacam, kafaya koydum. (parayı bulmak mesele :D )
    Adamlar 1,6 dört çekirdek işlemci, 2gb ram koymuşlar telefona, ekran da büyük, hem tel hem tablet olarak iyi iş görür ama fiyat çok yüksek.

9. skrn

skrn Aktif Üye

Hı-level markada güzel

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal