tablet com.apedroid hewkeyboard helper mdm hatası

Kodla Büyü

Hakan25

Aktif Üye
arkdaşlar klavye ile ilgili apk dosyası yüklüyorum ( external keyboard pro) com.apedroid hewkeyboard helper mdm yüklemeyi durdurdu hatası alıyorum. bu sorunu nasıl çözerim

Hakan25' Alıntı:
Arkadaşlar Bt rehber öğretmeni değilim. ancak sizin yorumlarınızın çoğuna katılmıyorum. 3 okul değiştirdim. bir çok bilgisayar öğretmeni tanıdım. İnanın bir ms word belgesinde işlem yapamayan, en ufak bir tamirden bile anlamayan, akşama kadar çay- sıgara peşinde koşan bilgisayar öğretmenleri tanıdım. tabiki genelleme yapılamaz, önemli olan etiket değil, beceridir. branşım olmamasına rağmen okulun bt rehber öğretmeni sürekli benden yardım istiyor. bilgisasyar öğretmenliği ile tarih öğretmenini aynı değil. bilgisayar öğretmeni sürekli güncel olmak zorunda. Sizin başınıza gelenler sadece işini yapamayan bilgisayar öğretmenleri yüzünden. sadece bilgisayara olan ilgimden olayı forumu takip ediyorum. önemli olan bilgisayar öğretmeni diploması değil, önemli olan merak ve kendini geliştirme olayı, fatih projesine sahip çıkıp koruma olayı

bu tip kişilere yardımcı falan olmayın word bilmeyen bilişim teknolojilerine soru falan sorma sende buradan.

Geri