Tablet Aktivasyonunda HATA:302 nedir? Çözümü bilen var mı?

Kodla Büyü
Valla hocam bende kacgundur etap5 tabletleri aktive edemiyorum yeni gelen hocalara verecem ama surekli hata veriyor,acaba aktivasyon yontemimi degisti bilen var mi

2 tablette biz verdik yeni hiç bir şekilde aktive olmuyor hata 50 veya hata 60 falan yazıyor failed connetion da diyor internet bağlantısı olduğu halde kafayı yicez bizde yok mu bir çözüm bulan ???

Hocam aynı problemi ben de yaşadım. Kendinizin çözebileceği bir durum değil. Eba'ya mail atın. Kurum adresinden öğretmenin tc kimlik no su ile 10 dk. da çözüyorlar. Size attığım mail adresini tam olarak yazmak isterdim ama şu an kurum mailine girişte bir problem var. ..........@eba.gov.tr . Hatırlayan arkadaşlar var ise tamamlasınlar lütfen

mdm'den gelen cevap

İlgili tablete ilk romundan farklı bir rom yüklendiği tespit edilmiştir. İlk romunun(İNFOLİNE) yüklenmesi adına yetkili teknik servise gönderiniz. Sonrasında aktivasyona gerek kalmadan kullanılabilecektir.

okuldaki yetkili md yrd nın mail adresinden hata kodlarını gösteren resimlerle beraber mail istiyorlar, sonra çözüyorlar hocam

Hata:302 problemiyle bugün karşılaştım. Bu hatayı öğrenci tabletini öğretmen kullanıcısıyla aktifleştirmek istendiğinde veriyor. Devamsız bir öğrenci TC numarasıyla aktifleştirme yapabilirsiniz.

Geri