Taahhütüm bitti. TTnet i kapatmayı düşünüyorum!!

Kodla Büyü

a.gokhan

Site Gezgini
1 yıl taahhütlü Sınırsız İnternet + TTnet Alo aylık ortalama 45 TL civarı idi. şimdi ise 1 yıl taahhüt için telefon 7 TL, sınırsız internet 49 TL önerdiler TOPLAM=56 TL.bunun yerineen fazla 70 TL civarı bi para verip sınırsız interneti de olan bi kampanya istiyorum. D Smart, Digiturk veya başka bir sistem. Ne tavsiye edersiniz?

biri-vodafone öneririm yaklasık 5 yıldır kullanıyorum hiç sorun olmadı hızı iyi kampanyalarıda var ++sınırsız 24 ay thtt verınce 50tl++

taahhüt vermek istemiyorum benimde şubatta bitecek ttnet. ben de tavsiye istiyorum ttnetten başka bişey kullanmadım

telekoma gidip kapatma birimi ile görüşün. onlar daha iyi teklif veriyorlar. şuan bildiğim sınırsız 49 tl 12 ay taahhütlü iptal kampanyası var. telefonun sabit ücreti de yok.

10 mb sınırsız internet + teledunya standart paket = 44,5, taahhüt var. Yine de makul bence. uydunet 3-4 yıldır kullanıyorum sorunsuz.

d-smart tan uzak dur. kaliteli olsa da, sorun çıktığı zaman baş edilmiyor. Tüketici Hakları Mahkemesinin yolunu tutanı çok gördüm.
Kendim de d-smart kullandım. Sorun yaşamadım ama 2 ayda zor iptal ettirebildim. İadeli Tahattütlü Mektup istiyorlar, bir de verdikleri sürede ellerine ulaşacakmış yoksa tekrar form doldurmanızı ve tekrar göndermenizi istiyorlar...

bende şuan d-smart kullanıyorum. kalitesinden mennunum. bende digiturk u iptal ettirene kdr göbeğim çatlamışdı

Geri