Switch yandı!

Kodla Büyü

buyey

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar
salı günü hava çok kötüydü, yıldırım falan. neyse bts de şartel atmamış heralde switch yanmış.
bi yandan üzülüyorum switch gitti diye bi yandan da seviniyorum bilgisayarlara bişey olmadı.

arkadaşlar benim sorum şu : bu switch ler tamir ediliyo mu ? yapan yada yaptıran var mı?

Geçen gün geldim okula; switch kutusu ile kasanın üzerine düşmüş :) Ortalık bayram havası gibi. Bir kasanın tam üzerine gelmiş. Kasa 10 cm içeriye gömülmüş nerede ise ; şükür hepsi sağlam çıktı :)

gezgin hocam şanslıymışsınız.

2000 yılında acer bilgisayarlarla gelen switch hocam.
yani garantisi yok

Benim laboratuarda ki Switch de aynı sanırım ; 98 I. Farz . Şimdiye dek saat gibi çalışıyor...

switch hk.

hocam benim sorunum da swtich ler hk. sanırım 2000 yılında veya daha önce alınmış. Cnet 24 lü switch, üzerindeki ışıklar yeşil yanıyor ama pc ler ağa bağlanamıyor. Bunun sebebi ner olabilir veya bilgisayardaki ağ donanım sorunlarını nasıl çözebilirim.

Re: switch hk.

gunalhakan' Alıntı:
hocam benim sorunum da swtich ler hk. sanırım 2000 yılında veya daha önce alınmış. Cnet 24 lü switch, üzerindeki ışıklar yeşil yanıyor ama pc ler ağa bağlanamıyor. Bunun sebebi ner olabilir veya bilgisayardaki ağ donanım sorunlarını nasıl çözebilirim.

hocam bu konuda çok bir bilgim yok ama üzerinde reset gibi bir düğme varsa ona bas
inşallah düzelir

Geri