Suzuki S-Cross Alınır mı?

Kodla Büyü

S-Cross- Astra-Egea

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .
Bir ara benimde radarıma girmişti. Emsalleriyle kıyaslayınca fiyatı gayet makul ancak piyasası olmadığı için ben vazgeçmiştim.

Ucuza alır ucuza satarsın hocam. 5 sene sonra 1-2 bin lira ucuza versen ne olur. Önemli olan kullandığın süre boyunca memnun olman.

Piyasada tutulan araçlar halk arasında fazla abartıldığı için fiyatlar giderek şişiyor. Ustalarda sık görmedikleri araçları veya arızalarla fazla uğramayan araçları yermeyi sevdikleri için kısır döngü şeklinde arada uçurum oluşuyor. Aynı özelliklere sahip, sıfır fiyatı aynı hatta daha fazla olan, daha problemsiz araçları piyasası olmadığı için yirmi bin tl daha ucuza alma şansın olabiliyor. Bu da o araçlardan biri. Parça bulamazsın, satamazsın gibi hurafeler kesinlikle yalan dolan. Ucuza alır, ucuza satarsın. Aldığından piyasaya göre rakamsal değil, oransal olarak aynı derecede artar. Gideceğin yeri bilirsen -ki bir kaç google aramasıyla bulunuyor- 90 model saab parçaları bile bulunuyor- tüm parçalar bulunuyor. En kötü, yurt dışından yirmi günde geliyor. Tek problemin küçük yerde isen bakım yaptırmak için bile usta bulamamak olabilir.

Hocam Suzuki de eski kalite kalmadığı eskiye nazaran daha problemli bir araca dönüştüğü yönünde yorumlar okumuştum. Araştırın derim .

Geri