süresiz yasaklandınız...

Kodla Büyü
Benim imzamdaki gibi bir yazı mı çıkıyor sende de. :alkis:

okul tattık ıp ıp den ban yenmısınsın kı o durumda sadece sıte yonetıcısı acabılır bence korsan ı yakalayı ver :)= hasarıyı felan belkı acarlar ama ne yaptında ban yedın cok merak ettım sımdı

easytr' Alıntı:
cesur yürek adlı üyeye sor, bunu en iyi bilen ve yapan o :puhaha:

al işte arkadaşıma kaç defa uyardığım halde bana sataşır ben cevap yazınca arkadaş alınır ve beni şikayet eder bende formdan atılırım.

bu easytr arkadaşımız koyu akp lidir. buna saygım var benim kimsenin partisi ile işim olmaz. ama bu şahısn benim hakkımda yazdıklarını dikkate almayan moderatör nedense beni formdan atar bu torpilli arkadaşı atmaz. bu çocuk çocukluğunu yapıyorda bizim moderatörler buna nasıl izin veriyor.

ben bu formda kimse ile polemiğe girmek gibi derdim yok ve aslada istemedim. brilgisayar karşısında kahramanlık taslayanların gerçek hayatta nasıl bir kişilikte olduklarını hep merak etmişimdir.

cesur yürek999' Alıntı:
easytr' Alıntı:
cesur yürek adlı üyeye sor, bunu en iyi bilen ve yapan o :puhaha:

al işte arkadaşıma kaç defa uyardığım halde bana sataşır ben cevap yazınca arkadaş alınır ve beni şikayet eder bende formdan atılırım.

bu easytr arkadaşımız koyu akp lidir. buna saygım var benim kimsenin partisi ile işim olmaz. ama bu şahısn benim hakkımda yazdıklarını dikkate almayan moderatör nedense beni formdan atar bu torpilli arkadaşı atmaz. bu çocuk çocukluğunu yapıyorda bizim moderatörler buna nasıl izin veriyor.

ben bu formda kimse ile polemiğe girmek gibi derdim yok ve aslada istemedim. brilgisayar karşısında kahramanlık taslayanların gerçek hayatta nasıl bir kişilikte olduklarını hep merak etmişimdir.

Beşer, adem, insan!

Hocam pm ile eski k.adı bilginizi ve giriş yapamadığınız ip'yi bildirirseniz kontrol edelim...

ama bu formun ısmını vermıstı bende o nedenle korsan ı yakala dedıydım :)

Geri