SÜREKLİ İDDAA TUTTURAN ADAM :)

Kodla Büyü
Re: İDDAA OYNAYANLAR DİKKAT DİKKAT !!!

Hocam ben de "Mübarek aylardayız kumar haramdır, lütfen oynamayınız." gibi birşeyler yazdınız zannettim.

Re: İDDAA OYNAYANLAR DİKKAT DİKKAT !!!

@lperen' Alıntı:
Hocam ben de "Mübarek aylardayız kumar haramdır, lütfen oynamayınız." gibi birşeyler yazdınız zannettim.

BAŞLIGI DEĞİŞTİRDİM GİREN HAYAL KIRIKLIGINA UGRAMASIN :)

Nerden baksanız 3 yıldır elimi bile sürmedim iddiaya :) Üniversitede 4 ev arkadaşı iddiaya ayırdığımız zamanı ders çalışmaya ayırsak heralde bölüm 1. si olabilirdik :p

Adama fenomen olmuş.İddia hiç işim yok ama o başlığı takip etcem bundan sonra. :mrgreen:

BAŞLIGI DEĞİŞTİRDİM GİREN HAYAL KIRIKLIGINA UGRAMASIN

good.gif

enteresan hamdi abi nasıl biriyse ne dediyse tersi gelmiş :D

Bizim arkadaş ta aynı böyle - ne oynadığına bakıyoruz çaktırmadan, tam tersini oynuyoruz

son kupon bana çok riskli geldi. Sistem 4 bile kurtarmaz bence :D bekleyip görücez bakalım.

omd' Alıntı:
son kupon bana çok riskli geldi. Sistem 4 bile kurtarmaz bence :D bekleyip görücez bakalım.

dün iki maçı varmış bugün 4 toplamda 6 maça sistem 4-5-6 adamın tersini oynadık...

derrycity alt geldi
shelbourne üst geldi
diğerleri bugün ,ikide iki gidiyor yine kupon tam gaz yolunda dikkatli izleyin arkadaşlar benden söylemesi . . .

hamdi abiye helal olsun ne diyeyim bilemedim :D Mübarek bir zâtmış :mrgreen:

omd' Alıntı:

5 te 5 geldi maçlar kupon son maça kalmış gelirse 180 tl ya hamdi abi ortalıgı yakıyor konuyu takipedelim bence :) bende oynamıştım zaten aynı kuponu :)

Hesapta para olmadığı için sistem oynamamıştım.Tek maçtan yattık ya.Takip etmek lazım dayıyı... :+1:

bu hamdi abinin kuponlara yatırım yapıp kendime bi ekitap okuyucu parası filan çıkarabilir miyim acaba :D

Geri