Süper hazır site ve portal kaçmaz

Kodla Büyü

kodavcısı

Seçkin Üye
Seçkin Üye

[b]Yapımcının açıklaması:
Spacenuke ile neler yapılabilir ? 1 - Haber sitesi 2 - Forum sitesi 3 - Video sitesi 4 - Resim sitesi 5 - Download sitesi 6 - Link sitesi 7 - Yazı / Makale sitesi 8 - Fıkra sitesi 9 - Oyun sitesi 10 - Animasyon sitesi 11 - Kişisel site 12 - Dernek / Köy sitesi 13 - Okul sitesi 14 - İlan sitesi 15 - Genel site.[/b]
hakkında yapılan yorumlar

http://www.aspindir.com/Goster/5245
kendi sitesi
http://www.spacenuke.com/default.asp

download etmek isteyen arkadaşlar

http://www.divshare.com/download/4398205-bda

Paylaşımınız için teşekkürler hocam ancak üyelik esnasında sitede problem mi var acaba çünkü güvenlik kodunu kendisi yazıyo, ancak tüm verileri girip üye ol dediğimizde lütfen güvenlik numarasını düzgün girin diyor

Teşekkürler,gerçekten güzel bir templetmiş, kurup denemek lazım.Evet siteye üye olurken kodlar kendisi geliyor ve hata veriyor, biraz garip geldi banada. Kuranlar görüşlerini burada paylaşırsa iyi olur, güvenlik açığı var mıdır acaba?

indirdim ama yönetici girişi için veritabanına baktımda kullanıcı ad ve şifreyi bulamadım.
Hangi tabloda acaba? Ya da kullanıcı adı ve şifresi ne?

ozharput' Alıntı:
indirdim ama yönetici girişi için veritabanına baktımda kullanıcı ad ve şifreyi bulamadım.
Hangi tabloda acaba? Ya da kullanıcı adı ve şifresi ne?

hocam indirdiyseniz klasör için Oku dosyası olacak onu muhakkak okuyon

GEREKLİ AÇIKLAMALAR OLACAK VE İÇİNDE YAPMANIZ GEREKENLERDE
şifre admin admin

BİDE BENİM SİZE VERDİĞİM SÜRÜM V2.7 ŞİMDİ İSE V2.8 ÇIKMIŞ AMA V2.7 BENCE DAHA GÜZEL V2.8 BİRAZ ABARTMIŞLAR SANKİ

iis ye kurdum çalışıyor. kurulumu yaptıktan sonra bütün izinleri devralın. çalışıyor. admin admin olarak giriş yapabilirsiniz biraz kurcaladım hiç bir sorunla karşılaşmadım adamlar güzel yapmış hiç bir sorun bulamadım

ŞİMDİ DOSYALARI İNDİRDİM. SONRA HOSTA YÜKLEDİM. EEEE ŞİMDİ NASIL YAPACAĞIM GERİSİNİ

hakansia' Alıntı:
ŞİMDİ DOSYALARI İNDİRDİM. SONRA HOSTA YÜKLEDİM. EEEE ŞİMDİ NASIL YAPACAĞIM GERİSİNİ

hocam hostta derken localhostmu yoksa normal aldığınız internet hosttu mu eyer localhost sa şimdi ne yapmam gerekiyor değil ne amaçlı bir site yapacaksınız amacınız ne nasıl bişey olacak tasarlayın kullanıcı girişinden k.adi :admin şifre admin olarak girin yönetim panelinden ne yapacaksanız yapın dosyalar arasında Oku.htm sayfasına bakın yapmanız gereken işlerimleri size söyelecek sitenizi düzenleyin veritabanı yollarını değiştirin güvenlik ayarlamalarını yapın çalıştırın düzgün müdeğil mi işlemler biti ise sorun yoksa ftp ile hosta atın siteyi

iyi günler hocam ya bende indirdim yükledim ancak resim yüklerken hata veriyor ?? site somee üzerinden açtım oraya yükledim herşey tıkır tıkır işliyor ama resim yüklemede sıkıntı var /Upload_konu_image.asp, line 105 105 satirdaki f.Write strFileData nedndir acaba üstatlarım ??

Re: Ynt: Süper hazır site ve portal kaçmaz

Vay be 5 sene önceki Konu hortlamış :)

Geri