Sunucudaki dosyaları silemiyorum.

Kodla Büyü

the_myth

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mrb arkadaşlar. Joomla ile yaptığım bi site var. Dosya izinlerinde sürekli sorun yaşıyorum. yeni bi modül bileşen yüklerken sürekli sorun veriyordu. neyse internetten dosya izinlerini araştırıp düzelttim. ama yinede bazı modüllerde sorun çıkıyor. yüklediğim ziyaretçi sayacını silip tekrar yüklemek istiyorum ama kaç defa sildiysem hemen geri geliyor. daha doğrusu silemiyor. hem Cpanel den silmeyi denedim hemde Filezilla ile bağlanıp silmeyi denedim ama silemedim. ( Hatt dosya izinlerini 777 yapıp denedim ama yinede silinmiyor). Ne yapmamı önerirsiniz? Nerde hata yapıyorum sizce?

Hata yapmıyorsunuz. cpanel yada plesk panelden (sunucunuzda hangisi kullanılıyorsa) dosyalarınızı kontrol edin. dosya sahipleri apache olarak gözüküyorsa sorun apache sahiplenmesidir. çözüm hosting firmanızla iletişime geçip apache sahiplenmesi sorunu olduğunu belirtin onlar düzeltiler.

Hocam Cpanel kullanıyorum . Apache sahiplenmesinden kastınız tam olarak nedir anlamadım. yada böyle bi sorunun olup olmadığını nasıl anlıyacam?

Hocam yüm dosyalarını silip filezilla ile bağlantıyı kesip bir süre server i dinlendirip sonra tekrar upload edin. 8)

Geri