SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ [ TEF ]

Kodla Büyü
misak-ı milli ilköğretim okulu hava alanına doğru iç kısımda yer alıyor 1200 civarı öğrencisi var bizim okul kadro olarak çok iyi çalışma ortamım süper çok şükür başka böyle bir yerde bulamam herhalde sağolsun müdür müdür yardımcım hiç bir iş yaptırtmıyorlar bana
atatürk lisesini biliyorum üst komşum orada bilgisayar öğretmeni şimdi hiç sevmiyor oda senin gibi neyse kurtulmuşsun ben tozu hariç burayı çok sevdim hiç bi zorluğu yok bana gurbetik hariç tabi bütün okul hayatın boyunca memleketinde okuyunca ....
neyse bu yaz yada 15 tatiline evlenip gideceğim nasipse duanızı bekliyorum kolay gelsin
selametle...

merhaba

bende 2006 tef BSÖ MEZUYUM.ŞUAN MARAŞ- ELBİSTAN ' da yibo da görev yapıyorummm. MUTLU GÜNLER

evet misak-ı milli İÖO nu biliyorum. yeni binası yapılıyorken eğitim öğretime metem de devam ediyolardı o ara bazı öğretmenlerini tanımıştım bizim okuldan yani atatürk lisesinden iyiydi tabi. Mürşide sana şimdiden mutluluklar dilerim düğünü Ispartada mı yapıyorsunuz ve bu arada damadı tanıdıkmı?.... :D

merhabalar arkadaşlar 0121703038 numaralı 2001 girişli 2006 çıkışlı ibrahim akar
görev yeri aydın merkez kadıköy ilköğretim okulu

merhaba ibrahim ben 0121703045 numaralı 2001 girişli muammer babacan.bizim sınıftan başka yok herhalde .....
konya karatay yaşar doğu ilköğretim okulu

Selamlarrr

Ya bakim dedim tanıdık varmı diye ama hepiniz benden sonra teşrif etmişsiniz okula çömezler sarmış burayı :) ben 2002 mezunu Ünye'ye rotasyonla gittim daha oraları göremeden Mardin Mazıdağı diye bi dağ başında asker öğretmenlik yapıyorum. Herkezler kendine iyi baksın

Mrb arkadaşlar 0321703030 Kürşat
Konya-Ilgın'da görev yapıyorum...
Herkese Selamlar...

slm 2004 2.öğretim mezunuyum....Beypazarı ticaret ve anadolu ticaret meslek lisesinde görev yapıorum...

merhaba bende burdayım Bahat desem tanıyanlar zaten hatırlar. bu arada bizim tayfadan baya bir eleman var.. sevindim görüşmek üzere birde galiba facebook mu ne melen birşeyse herkes orda galiba ... olmayanlarda geliversin gali. ne yapalım adımız çıkmış bilgisayarcıya bi kere :D

bahat hiç değişmemişsin.tavır aynı.özlediğimi farkettim şimdi.kendine iyi bak.haa öğrendin mi kırşehirin nesi meşur dediklerinde baraj demicen :D .kucaklıyorum seni kendine iyi bak

Alfabi 2002 mezunu olupda Ordu'da çalışan birtek müesser var doğrumu hatırladım acaba ? Ben sinan :)

OOOOO.. SAYIN ARKADAŞLAR,HERKES BURDAYNIŞ YAHU..

BENDE 2003 MEZUNUYUM....

SİNAN EREN KARDEŞİM SELAMLAR, YUNUS BEN...HANİ EV ESKİ EV ARKADAŞIN :)

Vay Yunus sendemi buralardaydın nasıl keyifler Aydın'da.
Müesser bende geldim Ordu'ya Ünye Kız Meslek Lisesindeyim gerçi gelir gelmez askerlik için ayrıldım şimdi Mardin Mazıdağı diye bi dağ başındayım :)

İYİDİR SİNANCIĞIM,HALA YDONDAYIM,BURANIN ZORUNLU HİZMET İLÇESİNE ATANDIM,YAZADA DÜĞÜN VAR,HAYIRLISI BAKALIM.

2003 TEF 1.ÖĞRETİM BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNU MY NAME İS YUNUS...

merhaba
sayfaları okurken heralde en eski ben olucam derken müyesser yunus ve sinanı da görmek çok güzel. 2002 mezunuyum. bilgehan. antalya , nevşehir ve nihayet memleketim kayserideyim 3 senedir.

merhabalar bende 2003 mezunu sayılırım (uzatmasaydım) 2005 şubat mezunu (uzatınca) buluşalım görüşelim eski günleri yadedelim :+1: :+1:

Arkadaşlar okurken ne zorlandık ama şimdi nasıl özlüyoruz dimi.
Bir hocam derste aynen şunu demişti. "1. Sınıfta öğrenci keşke 2. sınıf olsak der. 2. sınıfta keşke 3 olsak, 3 te keşke 4 olsak der. 4. sınıfa gelir şu okul bi bitse atrık der okul biter ve aynı kişi keşke öğrenci olsaydık be" der. O günler çok güzeldi.

Evet ben 2005 mezunu H.Gültekin VURAL 0121203033

herkese merhabalar... yeniden SDÜ'lü daha doğrusu TEF'li arkadaşlarla buluşmak güzelmiş. yazılanları okuduktan sonra gerçekten özlediğini hissediyor insan...sizi bulmam biraz geç oldu ama umarım tekrar görüşürüz.
0011703030 Nihal :roll:

2006 mezunu ikinci öğretimden Doğan KARA Manisa/Gölmarmara Kayapınar Şehit adnan ceylan ilköğretim okulunda görev yapıyorum.. bizden tuğba ve murat burda herhal

İnternet aleminde aynı bölümün eski öğrencilerinin buluşması ne hoş bir şey. Ben de S.D.Ü TEF 2008 mezunuyum. Şu an İstanbul Eyüp Alibeyköy E.M.L'de sözleşmeli çalışıyorum. Çalışıyorum çalışmasına ama daha 2 gün derse girdim ve istifa etmeyi bile ciddi ciddi düşünüyorum :( 70 kişilik sınıflara giriyorum ve öğrenciler 3'er bazen 4 er kişi aynı sırada oturuyorlar. Haliyle beni takan öğrenci yok. Ne yapacağımı bilemiyorum.

coderfree' Alıntı:
İnternet aleminde aynı bölümün eski öğrencilerinin buluşması ne hoş bir şey. Ben de S.D.Ü TEF 2008 mezunuyum. Şu an İstanbul Eyüp Alibeyköy E.M.L'de sözleşmeli çalışıyorum. Çalışıyorum çalışmasına ama daha 2 gün derse girdim ve istifa etmeyi bile ciddi ciddi düşünüyorum :( 70 kişilik sınıflara giriyorum ve öğrenciler 3'er bazen 4 er kişi aynı sırada oturuyorlar. Haliyle beni takan öğrenci yok. Ne yapacağımı bilemiyorum.

hocam sınıfın kalabalık olması seni takmamaları anlamına gelmez gerekirse 2 gurup yap

Geri