SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ [ TEF ]

Kodla Büyü
Merhaba arkadaşlar bu yıl SDU TEF Bilgisayar Sis. Öğr. mezun oldum.Yararlı bir forum herkese teşekkürler... :roll:

meraba arkadaşlar urfadan selamlar... bende 2006 ikinci öğretim mezunuyum ama benim dönemden kimse yok galiba :(

slm arkadaşlar bende 2006 SDU TEF mezunuyum (2. öğretim) muratti bizden kimse yok demişsin ama bizim sınıfta çok murat vardı hangisisin acaba :?
bu arada bende erzurumda görev yapıyorum arkadaşlar ...

Miray

Sel arkadaşlar ben SDU-TEF-BİLG SİSTEMLERİ ÖĞRETM.
MİRAY ABRAVCI
Ali hocam ben seni tanıyorum
Hatta evinde kahvaltı bile yapmıştım ama se hatırlarmısın bilmem...
Ah üniversite yılları ah....

Miray sanki tanıdım gibi 2 alttaydın. İskenderunlusun dimi?

bide sizin okulda kubilay hoca vardı dimi...doğrumu hatırlıyorum...sevgilerimi sunar selam ederim ..görüşenler iletsin...güzel bir ortam...daim olsun dileğim... :alkis:

cemaat burda yaf.haydin namaza gidek bari :eek:
ali hocam ben iskenderunluyum hatırlamışın bea

merhaba arkadaşlar bende bu yıl mezun oldum sdü lü olarak sizleri gördüğüme sevındım.ben özlem bu arada

mrb bende süleyman demirel üniversitesi bilgisayar bilimleri öğretmenliğinden mezunum , lu an antalyada görev yapıyorum.

merhaba arkadaslar ben sdu tef ten bu yil mezun oldum.
simdi senirkent myo da ve isparta and.tic mes. lisesinde görev yapiyorum.
kahramanmarasliyim

selam bende geldim
geçen sene mezun oldum
şimdi mardin kızıltepe pilot okulunda görev yapıyorum
buralar ne kadar zor görünsede aslında öyle değil halimize şükür

muratti32 bende 2006 mezunuyum
memurlar.net de sen beni bulmuştun burada da ben seni
tanıdın mı beni:d
mürşide ben

vay be şöyle gelen mesajları okudumda baya tanıdık var aslında selami abi biz aynı zamanda aynı liseden mezunuz siz beni tanıyormusunuz bilmiyorum ama ben sizden iki alt dönemdim sizler örnek oldunuz bana o okuldan kazanan birilerinin çıkabileceğini gösterdiniz çok teşekkür ederim
çalışınca herşey oluyor değil mi ahh aahhhh

http://www.sdu.edu.tr/sablon/fakulteler ... ayar/odev/
arkadaşlar okulun öğrencilerinin hazırlamış olduğu bi proje bütün sdü tef mezunlarını burada toplamaya çalışıyor okul hocaları
araştıra görevlisi sınıf arkadaşım sizin de üye olmanızı ve haritada yer almayanların nerede olduklarına dair bilgi verilmesini rca etti
ilgilenir ve arkadaşlarınıza duyurursanız çok memnun oluruz

tanımazmıyım ilkokul-ortaokul-lise-üniversiteyi de aynı okulda okumuştuk galiba :D mürşide hoşgeldin. uzun zamandır foruma bakmıyordum internet olmadığı için. telekomdaki grevden dolayı eve internette çekememiştik. bende kızıltepede 6 ay sözleşmeli görev yapmıştım. şimdi 90 km batıda viranşehirdeyim.

oo murat hocam çok yakınımışız ya bende buralarda yanlız hissediyordum kendimi mersen baya varmışız
viranşehir güzel bi yere benziyor gelirken orada duruyoruz ya kızıltepede hangi okuldu
valla benim okul süper

pek sayılmaz ben bazen kızıltepeyi özlüyorum ama sadece arkadaş ortamını çalıştığım okullar pek ii sayılmazdı gerçi lablar fena değildi ama çalışma ortamı olarak çok kötüydü çalıştığım yerlerden biri Atatürk lisesi, diğeri metem her ikisinde Bilişim teknolojiler dersini girmiştim. pilot okulu nerde çıkartamadım orayı..

Geri