Şuan Piyasadaki en iyi yalın internet tarifesi hangisi?

Kodla Büyü

kgunduz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
TTnet 16 mbps ye kadar kotasız + telefon hattı kullanıyorum.
Telefon hattının ucunda telefon bağlı değilken bi ay 19 bi ay 25 tl geliyor internet tarifeside bi ay 64 bi ay 69 geliyor bıktım bu TTnetten
acaba hangisine geçsem varmı tavsiyeniz?
erzurum pasinler mekan.

ben 10 mbit sınırsız metronet kullanıyorum telefon faturası vb yok.. 48 tl aylık

8 mbit Smile sınırsız + yalın ... 59 tl... şimdi eski müşterilerine 3 ay 30 tl. sonraki 9 ay 48 tl dediler. Fiyat pek uygun değil ama... yapacak bir şey de yok herhalde... ben de araştırıyorum...

merhaba hocam. avea hattım var. 2 GB 7.2 Mbps hızında sonrasında sınırsız(128 Kbps) hızında internet kullanıyorum. işimi fazlasıyla görüyor. üstelik telefonu modem gibi kullanıyorum. Bluetooth üzerinden bilgisayara bağlanıp, bilgisayardan kullanıyorum interneti. Fiyat uygun, sadece 10 TL. Tavsiye ederim. TTnetten kurtulmanız dileğiyle....

metroneti bende çok merak ediyorun nasıl diye? zira stant kurmuşlar site girişine haftalardır kararsızım hala

yukarıda yazılan bütün yorumlardaki internetleri biliyorum hatta birçoğuna aboneliğim oldu
Metro neti trabzonda kullanıyorum o da 2 semtinde var.
7 ilde kurulmuş metro net fiber internet ama 7 ilin belli başlı semtlerinde var. Ama güzel bir internet servisi ama her yerde yok sıkıntı o. olsa zaten tek bir cihazla her yerde bağlan :))

smart adsl aradım yok şubesi yokmuş gelirlerse yol parası alırlarmışşş mış mışşş

superonline aradım o ttnetten daha pahalı 69 tl ttnet 16 mbps - 74 tl 8 mbps superonline.

agazi' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
ben 10 mbit sınırsız metronet kullanıyorum telefon faturası vb yok.. 48 tl aylık
hocam memnun musunuz, bende geçmeyi düşünüyorum.

pek memnun değilim ama bölge bölge hizmet kalitesi değişiyor parasına göre düşününcede cazip geliyor.. müşteri desteği çok kötü.. eğer bir sorunla karşılaşırsanız sıkıntı oluyor. 1 aydır statik ip alamadım mesela 3 tl parasını ödemem rağmen dinamik ip kullanıyorum.. eğer kablonet varsa binanızda kablonet daha iyi.. ama yoksa telekoma o kadar para yedirmeyede gerek yok metronete geçebilirsiniz... konyada hizmetleri pek iyi değil ankara istanbuldaysanız fiber hat döşenmişse metronet sorunsuz olabilir belki..

achillus' Alıntı:
20 mbit superonline fiber 44 ytl :)

http://www.superonline.net/baglan/fiber ... et/20-mbps
100 GB kotası var onun.. (düzelteyim bazılarında 25 gb limit var şaka gibi) yani limitsizinin bile kotası var :) bu kötü.. fiyat ve hız olarak iyi ama 25 gb indirmeden sonra ne oluyor hızı??

metronette böyle bir sınırlama yapmıyorlar..
metronette ayrıca download ve upload hızları aynı.. yani 10mbit ile upload ve download yapabiliyorsunuz..
ancak metronet mahalle bakkalı gibi çalışıyor bir sorunla karşılaşırsanız kafayı yiyebilirsiniz..

Savunan Adam' Alıntı:
merhaba hocam. avea hattım var. 2 GB 7.2 Mbps hızında sonrasında sınırsız(128 Kbps) hızında internet kullanıyorum. işimi fazlasıyla görüyor. üstelik telefonu modem gibi kullanıyorum. Bluetooth üzerinden bilgisayara bağlanıp, bilgisayardan kullanıyorum interneti. Fiyat uygun, sadece 10 TL. Tavsiye ederim. TTnetten kurtulmanız dileğiyle....

nasıl üye oldunuz hocam bilgi verir misiniz?

Geri