su tablete bi bakarmısınız?

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
http://www.concordmobile.com.tr/pinfo.asp?pid=447
mrb arkadaşlar. tablete ihtiyacım var mı yok mu bilmiyorum ama bu cihaz suan çok uygun ama daha önce hiç tablet düşünmediğim içiçn tablet alırken nelere dikkat etmem gerekiyo bilemiyorum. siz olsanız bu cihazı alırmıydınız. bunu akıllı tahtaya bağlayabilirmiyiz.
fiyatı 289 inmiş. sizce nasıl bi cihaz

Özellikleri fena değil, Yalnız 7 inç ekranda 1024* lü çözünürlüklere çıkan tabletler de var. İnternette gezerken vs 800*600 çözünürlük biraz zorlar sanki.

Android ofis uygulaması var, word belgeleri filan açılıyor.

marka hiç tanıdık gelmiyor ama bu fiyata tel bile alınmaz. dediğiniz gibi şekli pek hoş değil. 289 a değer mi hocam siz ce

arkadaşlar son günlerde artan tablet kampanyalarının sebebi nedir acaba? MEB yaklaşık 2 yıl önce tablet işini ortaya attı. bu yıl hayata geçmesi gereken proje garip bahanelerle ertelendi(?). bunun sebebi pazara giren adını bile okuması zor olan markaların lobileri yada ortakları yada yurt dışında ithal eden firmalar olabilir mi? Bu markaları ithal eden firmalara bakıldığında aslında cevaplar ortada.

teknolojik anlamda ise, bu ucuz cihazlar tailand,kore,cin coğrafyasında deterjan kutularından çıkan cihazlar. ekran çözünürlükleri düşük, ekran hassasiyetleri dengesiz, veri güvenliği düşük aygıtlar.

işe yarayan aygıtların fiyat aralıkları zaten belli.
o yüzden almayı düşünürken 2-3 kere daha düşünün derim.

saygılar

Bunlar çinden ucuza yaptırıp buraya getirip marka basıp satan firmalar :) Fiyatları da genel olarak 500 TL altında oluyor. Bir iPad performansı beklemezseniz sıkıntı yok, ama teknik servis açısından yarın öbür gün bir sorun olduğunda sıkıntı yaşama ihtimali de yok değil. Sözde garantili ama ne kadar garantili :) Firmayı iyi araştırmak diğer ürünlerine bakmak lazım. Piranha'nın da tableti var mesela, o firma daha bilinir cep telefonları vs kullanılan bir firma. Bir de AkorTEK var o da tablet satıyor, onların da başka ürünlerini çokça kullanan var.

Aynısından aldım. Bi ipad yada galayx tab kadar kaliteli değil ama kutusundan bir sürü aparat çıkıyor. Fiyatıda gayet uygun. Concord destek sitesindende takıldığın yerlerde çözüm ararsın.

verdiğin linkte fiyat 1229 çıkıyo.. bu tablete o fiyatı koyanlara benden selam olsun... :D

notebook al daha iyi en azından bi işe yarar yarın birgün atandıgın yada yer değiştirdiğin okula yada oldugun okula fatih projesi kapsamında tablet dağıtılırsa malum hocalarada veriliyo :)) ne yapacaksın o zaman..
1200 liraya laptop al daha iyi :)

06Davut' Alıntı:
notebook al daha iyi en azından bi işe yarar yarın birgün atandıgın yada yer değiştirdiğin okula yada oldugun okula fatih projesi kapsamında tablet dağıtılırsa malum hocalarada veriliyo :)) ne yapacaksın o zaman..
1200 liraya laptop al daha iyi :)
hocam notebook var. çok memnunum. fiyatı çok uygun gibi geldi. o yüzden fikir almak istedim ama vazgeçim

Geri