şu araca en fazla ne kadar verirsiniz

Kodla Büyü
hocam bu arabaların 2000 model için fiyat uygun ama 14.500 TL ye 2000 model ve 147.000 km araba almam. Hem boya da var. eğer araba temiz olsa km si düşük olsa bu fiyata alınır ama yakında motorda sorunlar başlayabilir ve toyotanın parçalarıda pek ucuz değildir. Tabi bunlar benim düşüncelerim daha deneyimli öğretmenlerimizinde fikirlerini almak lazım.

boya sadece bir taraftaki çamurluklarda varmış o önemli değilde kilometresi çok gerçekten. şöyle düşünürsek yılda 15.000 km yol yapılmış normal değilmi sizce

bu aracın bilgileri dogru girilmemiş ve doğru yazılmamış.

TOYOTA SPENSİYAL YANİ TOYOTANIN EN FULU

demiş ancak bu araç special değil bilginiz olsun.

1.6 corolla sol special olanların tamponları ve aynaları orjinalden boyalı olur ve sol olanlarda kesinlikle tek far yoltur. sol spacial ler cift farlı (BWM farlı) olur.

dijital klima yazmış oda komik olmuş :) bunun kliması manuel.

+ toyota nın 1999-2002 arası çıkarttığı corollanın bu kasasında sekmanları problemli. motor yağı eksilme yapıyor sürekli bilgin olsun.

bu kasa ve özellikle bu kasanın bu modeli hiç tutulmayan bir model.

bence bunu alacağına 98 GLİ special temiz ve düşük kilometreli bulabilirsen tavsiyemdir.

Toyotanın bu modelini (yuvarlak farlı olan) yanılmıyorsam sabancı tasarladı. Ancak çok tipsiz olan bu tasarım yüzünden Toyota ile Sabancının arası açıldı. İmajını zedelediği için. Dikkat ederseniz aynı kasanın bir sonraki versiyonunda ilk göze çarpan değişiklik fardır. Sağlam olduğunu biliyorum ama tipi :-1:

herkez arabanın tipini beğenmiyo ama benim için çokda kötü gözükmüyo. malum bu araçlar baya sağlamlar o yüzden tercih ettim

öncelikle araba iyi bir araba bende 99 terra modeli var en aksesuarsız olanı memnunum. tutulup tutulmamasına gelince her arabanın bir alıcısı vardır.tutulmamasıda önemli değil çünkü sen ucuza alırsın ucuza satarsın araba zarar ettirmez yani. km bakımındanda toyotolarda az yapmış araç bulman çok zordur. km düşürme işlemini ustalar 15 tl ye yapıyorlar. en azından yüksek görünenlerin gerçek km sidir. motor dayanıklılığı yağını zamanında değiştirdiğinde çok iyidir. bir tanıdığımda toyota var ve 300.000km de ve motorda bu km ye kadar hiç sorun çıkarmadı. arkadaş yağ eksiltme sorunundan bahsetmiş bu durum bildiğim kadarıyla 2001- 2002 sol modellerinde var ama tamda emin değilim. fiyatına gelince 13500-14000 arası eder bence.
sonuç olarak motorda ve yürür aksamda sorun yoksa al derim.
ayrınıtılı araştırmayıda http://www.toyotaclubtr.com/ sitesinden yapabilirsin. ben bir çok araştırmayı burdan yaptım.

arkadaşlar aracın diğer özelliklerini bilmem ama 2000 model 10 yaşında bir araç için 150 bin km hiçde fazla değil. benim evle okul arası yürüme 2 dakika yani işe yürüme gidiyorum aracı gezme ve hastane postane vs işleri için kullanıyorum ortalama senede 10 bin km oluyo....

Geri