Şu arabalara bakar mısınız?

Kodla Büyü
Clio teneke gibi hocam çok düz bir araç az yakıt yakmasından başka bir espirisi yok.
ben Cliodansa Hyundaiyi tercih ederdim.

fiyatlarını bilmem ama km yüksek lpgli üstelik. motorlarına iyi baktırmak lazım hocam. sonuçta alman motorları değil bunlar

hocam kasa yönünden söylersen clio ya yaklaşma. ama yakıt masraf yönünden çok iyi o fiyatlara göre. sana tavsiyem eğer clio alacaksan
1.4 16v megane motorlu olanlara bak. bi önceki arabam bundandı. 1 ay önce 14 250 ye sattım 2001 modelini

km çok yüksek, o km arabalar artık sorun çıkarmaya başlar 2 bin fazla ver temiz al bence sonra pişman olmazsın.

km ler bana da yüksek geldi. daha düşük model toyota da tercih edebilirsin. tabi zevk senin son kararı sen ver herkesin dediğine bakma, içine ne siniyosa onu al. Başıma geldi biliyorum araç alırken de akıl veren çok olur aldıktan sonra da :D çünkü herkes kendi zevkine göre konuşur :idea:

kmler çok fazla bukadar km ye bu paraları vermem. 13 e clio yu verirse belki alırım

Hocam ben 2,5 yıldır Hyndai Accent kullanıyorum. Gayet memnunum. Tek sıkıntım Dizel olduğu için soğuk havalarda zor çalışıyor. Onun dışında Tavsiye edebileceğim bir araç.

15-16000 lirayı ikisinede vermem hocam.. opellere toyotalara woswoslara bakın derim..

Kilometreleri çok yüksek... Eğer o aralıkta araba arıyorsan Clio ve Hyundai den daha kaliteli daha sağlam daha özellikli olan Nissan Almera düşün derim. Sonuç itibariyle japon çok memnun kalırsın..

hocam cilo ya koy beş bin daha golf 4 gelir
accenti bakma bile illa bakacam diyorsan bilmem ama onada koy bir beşbin iyi bir pazarlıkla golf 5 şu anda alabilirsin ama az hasarı olanı alabilirsin.

nakzonakzo' Alıntı:
km ler bana da yüksek geldi. daha düşük model toyota da tercih edebilirsin. tabi zevk senin son kararı sen ver herkesin dediğine bakma, içine ne siniyosa onu al. Başıma geldi biliyorum araç alırken de akıl veren çok olur aldıktan sonra da :D çünkü herkes kendi zevkine göre konuşur :idea:

Hocam aynen katılıyorum sana.Herkes kendi zevkine göre yorum yapıyor ben de çoğunluğun fikrine göre hareket edip içime sinen bir araba alacağım inşallah.

iyi hoş da üzerine 3 koy 5 daha koy bu işin sonumu var.önemli olan eldeki paraya göre en uygun aracı seçebilmek.fiyat 17-18 civarıysa ve geniş bir araçsa amaç golf yada benzerleri olmaz.kaldıki o fiyata temiz golf bulamazsınız.kalite açısından clio ile accent arasında bir fark yok.ikisini de kullanmış birisi olarak fark görmedim.bu aralıkta nissan primera eski kasa olabilir mesela.dijital klimaya kadar herşeyi var.en azından konforlu ve sağlam olur...

Hocam ben hem clio hemde accent kullandım bu arbalardan sonra yanlışlıkla focus aldım hayran kaldım. 2000 model idi 16500e alıp 16800 e sattım lokum gibi arabaydı. 2006 accentten bile daha iyi idi hemde her konuda. 11-13 bin tl arası alacaksanız clio ve accent düşünün ama 16 gibi ise gidin hb focus alın 16-17 arası alınacak tek araba..

hyundai fiyat abartı geldi bana... 17 bin vereceksen bence başka modellere bak hocam

bekirpasa' Alıntı:
Teşekkürler herkese.

Hakan hocam peki şu araba nasıl fiyat olarak ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 7994/detay
Hocam fiyat uygun gibi ama araba tek kapı bu tip arabaları hemen kolay satamazsınız, alırken bile satacak gibi hareket edin. 2 model aşağısı olsun çift kapı olsun derim. Benim için sorun yok derseniz araba uygun gibi 17 ye rahat verir

Hocam hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için.Haan hocam ben kapılarına hiç dikkat etmemişim.Aynen 2 kapılı almayı düşünmüyorum zaten .İyi günler.1 aydır araba arıyorum ama bulamadım 1 tane :) Hayırlısı bakalım.

Geri