Şu anketi nasıl yapabiliriz?

Kodla Büyü

Unis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba şekildeki gibi bir anketi oluşturacak site var mı? (Google formda böyle bir tür bulamadım)

Kullanıcının açılır menüdeki seçimine göre farklı kategoriler gösterilecek.
Örneğin 5 seçilirse 5 ile ilgili kategori seçenekleri ,6 seçilse6ile ilgili kategori görüntülenecek.

Son düzenleme:
Google formda istediğinize benzer var. Ben denk geldim. Sonraki adım diye birşey var google formda. Sanırsam o sonraki adım olayı işinizi görür

Google form da her biri için ayrı form oluşturabilirsiniz hocam. Sanırım seçmeli ders seçimi için kullanacaksınız.

Evet hocam. Dediğiniz seçenekte olabilir tabi. Hepsini tek formda almak istedim.

Hocam Sınıf seçe kadar bilgileri girin. sınıf seç sonda olsun. Soldaki araç kutusundan yeni bölüm ekle de 6. Sınıflar için seçmeli ders yap. (Kurallardan 3 onay kutusu seç ayarlayabilirsin) Aynı işlemi 7. ve 8. Sınıf dersleri için yap. Tekrar list box a git sağ alt köşedeki ayarlardan yanıta göre bölüme git yap sonra eklediğin her sınıfın yanına tıkla oluşturduğun sınıf bölümlerini seç
İlk bölüme sonrakine devam et diğer bölümlere formu gönder seç. Tamam :)

Jotform.com kesinlikle çözüm bulabilirsiniz. Google anketten daha fonksiyonel ve çeşitli uygulamalar var.

Geri