ŞU ANDA BTRehber Öğretmeni Olarak çalışanlar

Kodla Büyü

zysimsek

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar şu anda sadece btrehberl öğretmen olarak çalışanlardan yorumlarını alabilir miyiz? haftada kaç saat derse giriyorsunuz çalışma saatleriniz kaç ile kaç arası lütfen paylaşırsanız seviniriz.... bu arada hala bi çok ilde başlatılmayan btr için ön fikrimiz olur... teşekkürler şimdiden bu arada adana bu hafta içi yazıyı yollayacak sanırım çünkü yüreğirdeki fatih projesi olan okulların listesi yayınlanmış ... btr için adanada az bi zaman kaldı bekliyoruz...

Aynen ben de bunu soracaktım.. İl Memlerden gelen yazıda ne tür kurallardan bahsediyor mesela..? :(

onu biliyorum 30 saat oldugunu ben daha öncede yazmıştım. sormak istedigim buna uyuluyormu ?il il farklılık gösteriliyor mu ? sabah kaçta gelip öğlen kaçta çıklıyor? liselerde btr olarak çalışanlar ile orta okul btr aralarındaki farklılık varmı? gibi bazı pusların giderilmesi için btr olarak çalışan arkadaşlardan bilgi edinmek lazım . . .

Hocam okulumda 16 saat derse giriyorum. dersler perşembe gün hariç(perşembe 5. sınıfların seçmelileri yüzünden ders sabah 07:00'da başlıyor. benimde o gün dersim 07:00'da başlıyor) hergün 07:50'de başlıyor. ben 8 gibi okulda oluyorum. öğlen dersler 12:40'da bitiyor bende o saat itibariyle evin yolunu tutuyorum.

e süpermiş o zaman hocam darısı başımıza ... olması gerekende bu zaten .. yazıda da açık açık yazanlar da bunlar zaten ... umarım en kısa zamanda diğer illerede btr bi an önce gelir...

Geri