Station Wagon Araba Tavsiyesi

Kodla Büyü

dehencan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Station Wagon araba almayı düşünüyorum. Maximum 22.000 liraya kadar. Hangi modeli tavsiye edersiniz? Chevrolette Lacettide karasız kaldım. Kullanan arkadaş varmıdır?

chevroletlerin bundan 2-3 sene önce parçalarının türkiye'de bulunmadığını ve pahalı olduğunu duymuştum. Fakat bizim ülkemizde en ucuz arabayı alsanız dahi arabanın ciddi bir götürüsü oluyor maalesef.

toyota verso 2001 -2003 model.. :++:
opel meriva 2003-2004 model.. benim tercihlerim bunlar olurdu.
Ama fiyatı biras daha arttırabilirsen Ford C-Max en güzeli..

Teachnologist' Alıntı:
SW arabalar kullanışlı değildir. SW yerine family düşünebilirsiniz...
Size göre olmayabilir sayın hocam, bana göre de tam tersi. 2008 Megané II Wagon Privilege kullanıyorum. Kesinlikle her yönüyle memnunum ( İç mekan( ön konsol ve kapı malzemeleri ) dışında ) .
Fiyat araştırmasını iyi yap. Şu veya bu model diye düşünme, hangisi içine sinerse onu al. Malum, ülkemizde aile arabası olarak Wagon yerine sedan kullanılır ( halbuki tam tersi :verymad: ), dolayısı ile hem fiyatları biraz daha yüksektir, hem de ikinci elde, elden çıkarması zor olur. Wagon almayı düşünüyorsanız bütün bunları göze alarak alın derim.

92 Kartal Efsane araç :) aile kalabalık herhalde yoksa biliyon piyasada station araçlara pazarcı aracı diyorlar kardeş.
307 SW düşünülebilir ama biraz sorunlu araç olduğu yolunda söylentiler var.

bende palio weekend var fazla para harcamayayım arabaya dersen tavsiye ederim çok masraf çıkartmayan bir araba. Ama gözüm opel zafirada kalmıyor da değil.

skoda octavia elegance 2005 modelini geçen yaz 21000 tl'ye aldık babam için. ben araca bayıldım, tavsiye derim...

2004 Lacetti sedan ile 15 metreden takla attım, Çok şükür Allah'ında takdiriyle sağ sağlim çıktık. http://www.bilgisayarbilisim.net/otomobil-klubu-f177/hasarli-aracimi-ne-yapabilirim-t80414.html
Sonra 2005 lacetti sedan aldım, ufak yüzeysel bir motor kaputu altında yangından dolayı pert de çıkmış ama kaza darbe yok, tertemiz araba çok şükür memnunum. 35 lt lpg ile 350 km şehiriçi gidebiliyorum. Klima, abs, otomatik camlar 2 veya 4 hava yastığı, içerden bağaj ve depo kapağı açma, uzaktan kumandadan bağaj açma, 5 li cd çalar vesaire..
fiyat derken kalite ve özelliğine göre çok çok iyi. Motor zaten GM motor yani opelle aynı, 109 hp ve en sevdiğim özelliği 1000 devit/dakikanın altında arabayı kaldırabiliyosun. Opellerde 2000 devirde anca arabayı kaldırıyor. hızlanması çok iyi yokuşlara çıkmam demiyor.
Babamdada 2006 SW si onunki ufak tefek kazalar geçirdiği için benimki kadar sağlıklı değil ama saydığım şeyler SW içinde geçerli ve çok TARZ bir araba bence. Özellikle SW si çok hoş duruyor.
Ben tavsiye Ediyorum yani : ) herkese kendi arabası güzel : )

2004 2005 corolla wagon

yada megan full wagon 2007 falan iyi gider az daha para çıksan meganın yeni wagonu çok şık

Geri