starboard programında geri dön çıkıyor. lütfen yardım

Kodla Büyü

mutluaya

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar bir öğretmen arkadaşım geldi. Starboard programında yazarken sürekli geri dön tuşu çıkıyor dedi. gittik baktık gerçektende eğer kısa çizgi çekecekseniz ve hızlı yapıyorsanız bir anda geri dön yukarı çık gibi seçenekler çıkıyor. öğretmende kara tahtada hızlı yazmaya alışık olunca sıkıntı çıkıyor. ben yinede dokunmatik ayarını bir yapayım dedim 25 nokta kalibrasyon yaptım. dokunmatikte görünür bir sıkıntı yok. ama programda zaman zaman aynı şeyler çıkıyor. Bu duruma nasıl bir çözüm bulabilirim. nassıl düzeltirim arkadaşlar.

dün bu sorunu yine burada çözmüştük :D
hocam sağ altta görev çubuğu üzerinde saat ve tarih in yanındaki ok u tıkla ve orta bi el işareti var onu sağ tıkla ve kapat sorun çözülüyor. çözünce ne rahatlamıştım ama :)

teşekkürler hocam deneyeceğim. sağolun. deneyip düzeltince cevap yazarım yine

brvysl' Alıntı:
hocam sağ altta görev çubuğu üzerinde saat ve tarih in yanındaki ok u tıkla ve orta bi el işareti var onu sağ tıkla ve kapat sorun çözülüyor. çözünce ne rahatlamıştım ama :)
Sağ alt köşede ok bulamadım ben. Resmini koyabilir misiniz acaba

yarın deneyeceğim inşallah olur... bir çizgi çekiyorum biraz sonra algılıyor.özel ayarları var mı hassasiyet filan? (tahta dokunmatiğinde sıkıntı yok, paintte gayet güzel yazılıyor)

brvysl' Alıntı:
Denedim oldu sorun bundanmış. Çok teşekkürler

Geri