ssvichosst.exe.windosws tarafindan_bulunamadi_hatasi

Kodla Büyü

karahan

Üye
Arkadaşlar, bilgisayarımda kullanıcı hesabım yönetici olduğu halde görev yöneticisi, regedit vb. programları iznim olmadığı gerekçesiyle açamıyorum. son zamanlarda bilgisayarımda "SSVICHOSST.exe" diye bi program belirdi. Bilgisayarı arattım bu isimde olan tüm dosyaları sildim, yeniden başlattım; bu sefer de her açılişta "SSVICHOSST.exe bulunamadı" diye açılışta hata veriyo ve hala görev yöneticisini açamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

CTRL+ALT+DEL yaptığınızda görev yöneticisi. yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı diye bir mesaj çıkıyor ve ne regedit nede msconfig yazdığım zaman yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı diye bir mesaj çıkıyor Ayrıca kendisini system uyglaması ile gösterdiği için kapatıldığı zaman sistem kendini kapatma girişiminde bulunuyor. peki bunu nasıl kapatacagım atrıntılı bir anlatım yaparsanız sevinirim müdahale edemedim. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim

ayrıca sağlam bir windovstan ssvıchosst.exe dosyasını system32 altına kopyala yapıştır desem sorunum hallolurmu?

ayrıca bende svchost adlı systen32 altında iki dosya var eksikmi kaç adet olması önerilir teşekkürler :!:

Geri