SPY Dvr Client kamera kayıt programı

Kodla Büyü

pcreis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar SPY Dvr Client kamera kayıt programını kullanan var mı aranızda?okulumuzda bu program var ama 24 saatlik kayıt yapıyor sonra üzerine yazıyor.ayarlardan birden fazla gün için kayıt yapmayı bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim...
spy-dvr-client.png

arkadaşlar Spy SP-7916 isimli dvr cihazı var. bu cihazın okul dışından internetten takip etmek için Spy Dvr Client programı bulamıyorum. yani bir sürüm var ama o da filiz güvenlik diye bi siteden. cihazın yanında CD de gelen yazılımı elinde olan varsa gönderebilir misiniz? Teşekkürler.

sekerozi' Alıntı:
arkadaşlar Spy SP-7916 isimli dvr cihazı var. bu cihazın okul dışından internetten takip etmek için Spy Dvr Client programı bulamıyorum. yani bir sürüm var ama o da filiz güvenlik diye bi siteden. cihazın yanında CD de gelen yazılımı elinde olan varsa gönderebilir misiniz? Teşekkürler.

güncel...

sekerozi' Alıntı:

güncel

Geri