Sponsor desteğiyle BTS kuracağım

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
merhaba arkadaşlar, sponsor desteğiyle BTS kuracağım ama sıradan basit bir sınıf olsun istemiyorum, türkiye'nin en büyük firmalarından biri sponsor olmayı kabul etti, 3D yazıcı, robotik çalışmalar gibi etkinlikler yapmak istiyorum, bu gibi işlerle uğraşanlar hangi 3D yazıcı tavsiye ederler, hangi pc'leri seçmemiz daha doğru olur, resimdeki gibi bir sınıf hayalim var belki çok uçuk gelecek ama neden olmasın, resimdeki bilgisayarların markasını modelini bilen var mı acaba?

3D yazıcı, PC'ler, kulaklıklar, klima, bilgisayar masaları, SINIF PANOLARI için neler tavsiye edersiniz, bu ihtiyaçlar dışında nelere ihtiyacım olur sizce, destek olan herkese teşekkür ederim. A'dan Z'ye herşeyin kaliteli ve iyi olmasını istiyorum.

Ekli dosyalar

• zaxe-labb.jpg
    zaxe-labb.jpg
    283.8 KB · Görüntüleme: 465
zodiac' Alıntı:
merhaba arkadaşlar, sponsor desteğiyle BTS kuracağım ama sıradan basit bir sınıf olsun istemiyorum, türkiye'nin en büyük firmalarından biri sponsor olmayı kabul etti, 3D yazıcı, robotik çalışmalar gibi etkinlikler yapmak istiyorum, bu gibi işlerle uğraşanlar hangi 3D yazıcı tavsiye ederler, hangi pc'leri seçmemiz daha doğru olur, resimdeki gibi bir sınıf hayalim var belki çok uçuk gelecek ama neden olmasın, resimdeki bilgisayarların markasını modelini bilen var mı acaba?

3D yazıcı, PC'ler, kulaklıklar, klima, bilgisayar masaları, SINIF PANOLARI için neler tavsiye edersiniz, bu ihtiyaçlar dışında nelere ihtiyacım olur sizce, destek olan herkese teşekkür ederim. A'dan Z'ye herşeyin kaliteli ve iyi olmasını istiyorum.

Öncelikle şimdiden hayırlı olsun hocam. 3D yazıcı olarak Ultimaker serisi var. Zortrax serisi vardır. RIGID 3D güzeldir. Wanhao Duplicator i3 tavsiye ederim. Yok bunlar pahalı ben kendim kit alıp yapacağım dersen Pirusa İ3 3D ve Delta 3D yazıcı kitleri çok tutulan kitlerdir. Türk yapımı olarak da ABBAS 3D yazıcısı var.

PC lere gelince eğer maddiyat sıkıntısı yoksa mümkünse son teknolojilere sahip olan bilgisayarlar al. Hazır PC alma. Bir firma ile anlaş.Teknik özellikleri kendin belirle.Onlar toplasın. Ama mutlaka ssd olsun içlerinde.Benim şahsi fikrimi sorarsan AMD yeni RYZEN işlemciler çıkardı.Ve söylenenlere göre INTEL'in yeni 6.nesil Skylake ve son nesil olan 7. nesil Kaby Lake işlemcilerini dize getiriyor(Bu AMD'nin San Francisco'daki Ryzen etkinliğinde belirtiliyor.Bu etkinliğe Technopat da katıldı.).Bunu Technopat, Donanım Haber, Donanım Arşivi, ve ShiftDelete gibi teknoloji kanalları da söylüyor. Tabi kesin sonuçlar ve RYZEN'ın gerçek gücü 2 Martta ambargo kalkınca ortaya çıkacak.Bence ona göre RYZEN ve INTEL temelli bir sistem kurarsın.

Son olarak sponsoru nasıl buldun hocam ben de sponsor arıyorum da.

NOT: AMD veya INTEL hayranı değilim.Sadece izlediklerim ve okuduklarım üzerine yorum yapıyorum.

Geri