spigen sipariş hakkında

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar sitede spigen 10000mAh ürünü 60 liraya almıştım. Baya oldu elime ulaşmadı ürün .
Fakat ürün 47 liraya düşmüş şuan. siparisi iptal edeyim dedim 1. resimdeki yazı çıkıyor.
Hemen yan tarafına yeşil bir tekrar butonu koymuşlar.

Bu yeşil tekrar butonu aynı ürünün 2. sinden almak için mi? Yoksa aynı ürünün siparişini yeni fiyattan güncellemek için mi.

Spigen haftasonu çalışmıyor yani iletişim butonu aktif değil. O yüzden soruyorum acil indirim kuponum da var. Yarına kadar kullanmam gerek. Böylece 47 liralık ürün 23 liraya filan gelecek.

40 gün önce verilen bir sipariş, ürün daha hazırlanıyor. Adamlar 40 günde ürünü veremiyorlar üstüne birde fiyat düşürüyorlar. Yeni sipariş verin bu ürünü de pazartesi arayın iptal ettirin. Gerçi yeni siparişinde gelecegi muaama.

Bu siteden bir ürün sipariş verdim. Uzun süre geçti "ürün hazırlanıyor" yazıyor sürekli. Ben de aradım. Ürün gelmedi dediler. O zaman neden stokta var görünüyor dedim. İptal ettim hemen. Olmayan ürünü var diye koymuşlar. Parayı da 1-2 hafta sonra iade ettiler. Ben de daha ucuza hepsiburada dan aldım. Ürünler iyi güzel de paketleme, kargo, stok, müşteri hizmetleri rezalet. Dikkat edin derim.

güzel bir ürün mü bu kullanan var mı??? telefona zarar verir mi acaba
bende iphone 6 var 4 defa şarj eder gösteriyor açıklamada

Geri